KAHVE FALINDA ŞAHİN GÖRMEK

Mesajları:

 • Yücelmek

 • Yükselmek

 • Güçlenmek

 • Terfi etmek

 • Murada ermek

 • Şaha kalkmak

 • Zihinsel yükseliş

 • Geleceği görmek

 • Büyük düşünmek

 • Öz güven artması

 • Büyük resmi görmek

 • Farkındalık kazanmak

Kahve falında şahin görmek:

Kahve falındaki şahin karşımıza bir güç ve yükseliş hayvanı olarak çıkar ve yükselmeyi, terfi etmeyi ima eden semboldür.  Şahin gördüğümüz kahve falı aynı zamanda zihinsel bloklardan kurtulmanın ve ruhunuzu yükseltmenin temsilcisidir. Şahin, sizi yüceltir, yükseltir ve canlandırır. Bu sembolü gördüyseniz içsel gücünüzün ve kapasitenizin farkına varmalısınız. Özellikle şahini zirve noktalarda ya da falın üst kısımlarında uçarken gördüyseniz belki de büyük resmi görmeye ya da farklı bir bakış açısına sahip olmaya hazır olmalısınız.

 

Kahve falınızda şahin sembolünü gördüyseniz zihninizde ve ruhunuzda bazı değişiklikler ve yepyeni bir farkındalığa sahip olmaya hazır olun. Şahin, gözlem ve yükselme becerileriyle kahve falınızda belirdiğinde size bu becerilerden bazılarını hediye eder. Belki de yeni bir şey keşfedecek ya da tıpkı bir şahin gibi yükselecek ve vizyonunuzu genişleteceksiniz. Kimsenin görmediği ve henüz keşfetmemiş bir fırsatı keşfedecek ve bundan büyük menfaat elde edeceksiniz. Ya da bir şahinin çok uzaklardan keskin bakışlarıyla çok küçük canlıları görebilmesi gibi siz de çok büyük bir kaos içinde ufacık bir fırsat yakalayacak ve bu fırsatı dev bir fırsata dönüştüreceksiniz.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falındaki şahin aynı zamanda size küresel vizyonla ilgili olumlu bilgiler getirir. Şahin yükseldiğinde yerküreyi insanüstü bir varlık gibi görür. Size hayallerinizde ve yaratıcılığınızda sınır tanımamanız gerektiğini önerir. Tıpkı bir şahin gibi yükselmeye ve yükseklere uçmaya hazır olun. Bu sembolü gördüğünüzde ilham seviyenizde ve yaratıcılığınızda artış da gözlemleyebilirsiniz. Bu sıralarda kendi iç rehberliğinize ve yüksek benliğinize etkili bir şekilde güvenmeyi öğreniyorsunuz. Şahin yüksekte uçtuğunda çok yüksek umutlarınız ve arzularınız vardır fakat yerde ya da alçakta gördüyseniz yükseğe uçma potansiyelinizin henüz farkına varmamış olabilirsiniz.

Ayrıca şahin doğadaki yırtıcı bir kuştur. Çok yükseklerde uçtuğu zaman bile hedefine odaklanmayı bilir, iyi bir gözlemcidir ve bir çırpıda hedefine başarıyla ulaşır. Kahve falınızda gördüğünüzde size amaçlarınıza tek hamlede ulaşabilecek kapasiteye sahip olduğunuzu hatırlatır. Şahin gördüyseniz bir şahin gibi davranmalı ve büyük düşünmekten, yüksekte uçmaktan korkmamalısınız. Şahin falınızda bulunduğu zamanlarda mütevazi olmanın ya da küçük düşünmenin zamanı değildir. Arzu ettiğiniz şeyi elde edebilecek güçtesiniz, o halde neden azla yetinesiniz?

 

Şahin sembolünü kahve falınızda gördüğünüzde psişik yeteneklerinizi ve vizyonunuzu asla küçümsemeyin. Belki de bir “doğa üstü görme yeteneği” sahibisiniz ve bunun farkında değilsiniz. Geleceğe dair güzel yorumlarınız ya da ön görüleriniz mi var? O zaman kimse harekete geçmeden o projeyi yaratmak için ilk harekete geçen siz olun. Şu anda aklınızda geleceği parlak olduğunu düşündüğünüz bir proje mi var? Ve falınızda şahin mi gördünüz. O halde o iş tutar.

 

Eski zamanlarda semboller dilinde şahin rüyaları ruhla ilişkilendirildi. Özellikle Mısırlılar, insan ruhunun bedenden kaçan reenkarne olmuş bir şahin olduğunu tasvir ettiler. Gökyüzü tanrısı Horus, şahini kutsal tuttu. Buna benzer olarak Yunanlılar şahini astrolojideki şans ve bolluk-bereket gezegeni Jüpiter ile ilişkilendirdiler. Bu yüzden şahin rüyaları daima şans ve jüpiterden gelen enerji olarak yorumlandılar.

Tüm bunların yanı sıra kahve falında şahin yeni moda bir görüş anlayışını benimseme alameti olabilir. Eski olan, güncelliğini kaybetmiş her şeyi çöpe atarak bunları güncel sistemlerle değiştirmek ve olumlu değişimler yapmak şahin sembolü gördüğünüz zamanlar mümkün. Belki de geleceği şimdiden gördünüz ve kimsenin yapmayı düşünmediği bir şeyi ilk yapan hatta fikir babası siz olacaksınız. Neden olmasın.

 

Kahve falında şahinler yüksek hayaller ve umutlarla ilgili bilgi getirir. Özellikle, birçok şahini havada bir arada uçarken gördüyseniz sizi yükseklere uçuracak bazı fırsatlara yakından bakarsınız. Fakat bu fallar yorumlanırken kahve falından aldığınız enerjiye ve şahinlerin durumuna odaklanmalısınız. Şahinler size bakmadan çok uzaklardan sadece uçarak geçiyorlar mıydı? O halde hayalleriniz size hala çok uzaktalar ve uzun vadeli plan gerektiriyorlar. Onları görüyor olduğunuz sizin için bu hayallerin hala ulaşılabilir olduğunu söyler. Fakat onlara dokunamıyor olmanız size “hala zamanı var” mesajını getirir.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.