top of page

KAHVE FALINDA SALYANGOZ GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Aile

 • Şans

 • Bereket

 • Ev işleri

 • Sorumluluk

 • Çoluk çocuk

 • Yaşam yükleri

 • Ağır hareket etmek

 • Dıştan içe yönelmek

 • Uzun vadeli çalışmalar

 • Hayatın merkezine inmek

 • Sırtımızda taşıdığımız yükler

Kahve falında salyangoz görmek:

Kahve falında salyangoz ev halkı ve hane hakkında bilgi verir. Falda görülen salyangozun kabuğu aslında bir spiraldir ve içten dışa yönelişi, öze dönüşü, kabuğuna çekilmeyi ya da dışarıdan merkeze doğru yapılan hareketleri temsil eden bir girdaptır. Bir çıkış yolu arayan kimse falında salyangoz kabuğu ve girdabını belirgin bir şekilde görmüş ise çözümü kendisinde ya da kendi iç dünyasında aramalıdır. Kahve falındaki salyangoz ve spirali tüm içsel yönelişler ve merkeze doğru yapılan hareketlerle ilgilidir. Bu sembol gurbetteki bir kimse için eve dönüş müjdesi de verebilir.


Kahve falındaki salyangozun kabuğu aynı zamanda yaşam yolculuğunda sırtımızda taşıdığımız tüm yükler, çocuklarımız, sorumluluklarımız ya da borçlarımızdan da bahsediyor olabilir. Bu kabuğu büyük gören kimsenin yükleri o kadar ağırdır ki kapasitesini aşmakta ve fal sahibini zorlamaktadır. Yeni evli bir kadın için salyangozun kabuğu hamileliktir. Kredi kartı harcamasını çok yapan kişi bu sembolü görmüş ise, özellikle de salyangoz kabuğu kabarık ve siyah çıkmış ise borçlarının artmasına karşı uyarıdır.


Kahve falında görülen salyangoz dıştan içeri yönelen spiralin sembolü olmasından dolayı bazen içe kapanma, eve hapsolma ya da asosyalleşme ile ilgili bilgi içerir. Tüm bunların yanı sıra ailevi meseleler ve eve yöneliş ile ilgilidir. Falında salyangoz görenin hanesine daha bağlı bir hale gelmesi ya da bir süreliğine evden dışarı çıkmak istememesi olasılığı vardır. Kısacası, kahve falında görülen salyangoz kendimizi inzivaya çekmeye ya da kabuğumuza çekilmeye daha meyilli olduğumuzda gördüğümüz bir semboldür.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında salyangoz kabuğu görmek:

Kahve falında görülen salyangozun kabuğu hane halkı, sırtımızda taşıdığımız tüm yükler, hızımızı yavaşlatan sorumluluklar ve bazen çocuklarımızı temsil eder. Bu yüzden bu falın yorumunu yapmak için bu kabuğa tam olarak ne olduğuna bakmak gerekir. Salyangozun kabuğunun kötü ya da ürkütücü çizilmiş olması hayırsızdır ve aileyi bütünüyle etkileyecek kötü olayların habercisi olabilir. Kahve falındaki salyangozun kabuğu tüm bunların yanı sıra hayatta hızlı ilerlemeyi engelleyici tüm yüklerin temsilcisi de olabilir. Bir salyangozun kabuğunu atması ya da çıkarması bazen üzerimizden bir yük atarak hızımızın artmasına delalettir.

Bazen salyangoz sembolü kahve falında belirdiğinde bizi kabuğumuzdan çıkmaya ve daha geniş düşünmeye davet eder. Özellikle bu sembol kahvenin merkezinde belirmiş ise kişinin yaşamdaki en büyük sorunu büyük düşünememesi ya da sürekli aynı yöntem ya da metotları deneyerek aynı sonuçları alıyor olması olabilir. Kahvede görülen salyangozu yorumlamak için fala bakan kişinin bu sembolden aldığı enerji de önemlidir. Eğer bu sembol fal bakana negatif bir sembol olarak görülmüş ise fal sahibi bir an önce kabuğundan çıkmalı ve farklı şeyleri denemelidir.


Tüm bunların yanı sıra sırtında taşıdığı kabukla ünlü bir hayvan olan salyangoz kahve falında belirdiğinde sırtımızda taşıdığımız tüm yükler, ev ve hane işleri, çoluk çocuk, sorumluluklarımız ve bize en yakın olanlarla ilgili bilgi içerir. Bu kahve falında salyangozun kabuğu ve bu kabuğa tam olarak ne olduğu rüyanın yorumunda oldukça önemlidir. Sırtındaki kabuğun kırık dökük olması ya da hiç olmaması fal sahibinin hanede halletmesi ya da onarması gereken çok fazla iş olduğunun altını çizer. Kabuğu ayrılmış ya da salyangozdan ayrı çizilmiş bir kahve falı kişi için evden ayrılmaya, gurbete gitmeye ya da genç bir kız için evlenmeye delalettir.


Kahve falında bir salyangozu kabuğuyla birlikte bir yol ağzında gören kimse bavulunu alır ve bir yere yolculuk yapar. Bazıları için bu gurbete gidiş ya da sadece seyahatin sembolüdür. Aslında salyangoz kişiyi sırtındaki kabuk ise tüm yüklerini temsil etmektedir. Bazen kabuğuyla yol ağzında görülen salyangoz çocuklarla ya da aileyle birlikte yapılan yolculukları temsil eder. Kabuksuz bir salyangozu yol ağzında gören ise çocukları olmadan tek başına bir yere gider. Salyangozu yolun ucunda değil ortasında gören kişi bir işin tam yarısına gelmiştir ve bu iş hem kendini hem ailesini etkilemektedir. Nadiren de olsa bir erkek için yol ağzında görülen bir salyangoz hamile ya da çocuklu bir kadına işaret edebilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page