KAHVE FALINDA SAYILAR

Mesajları:

KAHVE FALINDA SAYILAR

Kahve falı yaşadığımız olaylarla ilgili matematiksel şifreleri bize vermek için numerolojiyi kullanır. Sayılar karşımıza bazen geometrik şekillerle çıkabileceği gibi bazen direk sayılar olarak görülebilir. Örneğin, üçgen şeklinde numerolojik olarak daima 3 sayısının enerjisi vardır. Bu yüzden bazen 3 kişiyle ilgili duruma işaret edebilir.

Falda gördüğümüz numerolojik değerler, sayılar ve geometrik şekiller hayatımızın matematiksel kısmı, hesap kitap işleri bazen de gerçek hayatta karşılaşacağımız durumlar hakkında ufak tefek sayısal bilgiler sunarlar. Kahve falında sayılar ve sayılar şifre niteliğindedir ve fal yorumu yapılırken kesinlikle dikkate alınmalıdır. Kahve falında bir objenin bir ya da iki adet olması birbirinden farklı yorumlar gerektirir ve bunun mutlaka bir nedeni vardır.

Bazı objeler geometrik şekilleriyle numerolojik değer içermektedirler ve fal sahibi farkında olmasa da falında kainattaki bu numerolojik düzenin etkisi altındadır. Örneğin, üçgen şeklinde 3 sayısının numerolojik değeri ağır basar, bir arabanın 4 tekerleği vardır ve bazen 4 tekerlekli araba aslında 4 kişi tarafından sırtlanan bir yükü temsil eder. Yine buna benzer bir şekilde tüm kare ve dikdörtgen şekilli objeler, binalar ve dört duvar arasında kalan tüm odalar aslında numerolojik olarak 4 sayısının yansımasıdır.

Kahve falında sayılar her zaman bu geometrik şekillerle karşımıza çıkmaz. Bazen falımızda 2 bebek görürüz, 3 kiraz görürüz ya da falda 5 kişinin olduğu dikkatimizi çeker. İşte kahve falında karşımıza çıkan tüm bu sayılar aslında kainattan bize gelen gizli mesajlardır ve gerçek hayatta karşılaşacağımız durumlar hakkında bilgi sunarlar. Bu falların yorumunu yapabilmek için objelerin anlamını yorumlamak ve numerolojik değerine bakarak yoruma dahil etmek gerekir. Örneğin kahve falında bebek başlangıçtır, iki bebek ise hayatın iki alanını ilgilendiren başlangıçları temsil eder.

Her numerolojik değerin fala verdiği etki farklıdır. 1 ile 9 asla aynı frekansı ve aynı kişilik özelliklerini taşımazlar. 1 sayısı kainattaki tüm sayıların babası ve öncüsüdür. Bütün sayılar birden sonra gelmiştir bu yüzden bir henüz hiçbir sayıyla iletişime geçmemiş, yalnız, te başına ve hiçbir ruhla karşılaşmamış ruhtur ve islami numerolojide ilk insan Adem’i temsil eder. Bu yüzden 1 eril 2 ise ikinci insan Havva yani dişil sayıdır. Falında 1 sayısını gören kişi kendini yalnız hisseder, ,inzivaya çekilir ya da daha önce yaptığı hiçbir işle ilgisi olmayan yeni bir başlangıç yaparak sil baştan yapar.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falında sayıların kişilik özellikleri:

Kahve falında görülen numerolojik değerlerin bir kişilik ve karakteristik özelliği vardır. Örneğin 1 ilk sayı ve bu yüzden kainatta en fazla enerji yüklü sayıdır. 9 ise tek rakamlıların sonuncusu ve en ağır olanıdır. Kesinlikle 1 kadar aktif ve hızlı hareket edemez. 9 aynı zamanda 3 sayısının kendiyle çarpılarak çoğalmış halidir ve 3 her zaman Adem ile Havva’dan olan çocuğun, yani büyüme, gelişme, çoğalma, bolluk bereketin temsilcisidir. 9’un özünde daima 3 sayısı yazar ve bu yüzden dokuz oldukça ağır bir sayıdır.

Kahve falında görülen sayıların karakteristik özelliklerini anlamanın en güzel yolu onları tanımak ve incelemektir. Bazıları sayıları ve numerolojiyi tanımak için sayıları konuşturma metoduna başvururlar. Örneğin, bir sayısına nasıl özelliklere sahip olduğunu anlatmasını isterseniz size ilk sayı olduğundan ve yalnızlığı çok iyi bildiğinden bahsedecektir. Sıfır ise hiçbir enerjiyle yüklü olmayan bir boşluk olduğunu size söyleyecektir. Bu yüzden sıfır henüz olmamış, oluşmamış hatta şekillenmemiş tüm enerji potansiyellerinin temsilcisidir ve tıpkı insan ruhunun özünde keşfedilmeyi bekler. Bu yüzden numerolojide ana rahminin ve yaradılıştan hemen öncesinin temsilcisidir.

Sayılar, Burçlar ve organları

 1. Koç: Kafa, beyin

 2. Boğa: Boyun, boğaz

 3. İkizler: Eller, kollar, parmaklar

 4. Yengeç: Göğüs kafesi, göğüsler

 5. Aslan: Kalp, sırt

 6. Başak: Sindirim sistemi, sinir sistemi

 7. Terazi: Böbrekleri bel bölgesi

 8. Akrep: Cinsel organ

 9. Yay: Üst bacaklar

 10. Oğlak: Dizler, dirsekler

 11. Kova: Alt bacaklar, baldırlar

 12. Balık: Ayaklar

Sayılar ve yaşam enerjisi

 1. Yaratıcılık - Öz güven -Liderlik

 2. Denge - İşbirliği - harmoni

 3. Büyüme - Gelişme – Bolluk - Bereket

 4. İlerleme – Düzen kurulumu - Disiplin

 5. Özgürlük - Bağımsızlık – Kabuğundan çıkma

 6. Vizyon – kabul etme - Aşk - Aile - cemaat

 7. Güven - tinsellik

 8. Güçlenme - Bolluk - İlerleme

 9. Doruğa ulaşma - başarı

 10. Hediye alma, enerji yenileme

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.