top of page

KAHVE FALINDA SIFIR (0) GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Güç

 • Fırsat

 • Merkez

 • Arife günü

 • Ana rahmi

 • Potansiyel

 • Sonsuzluk

 • Öze dönüş

 • Yok olmak

 • Sıfırlamak

 • Tüketmek

 • Bitirmek

 • Fırtınadan önceki sessizlik

Kahve falında sıfır (0) görmek:

Semboller dilinde ve rüya tabirciliğinde eski devirlerden aslında bir sayı olarak görülmeyen sıfır “tanrının evi” ve sonsuz potansiyel hanesi olarak kabul edilmiştir. Bu anlayışa göre sıfır bing-bang patlaması öncesi güç hanesi bir daire olarak görülmüş ve büyük bir başlangıcın arifesi ve fırtınadan önceki sessizlik döneminin simgesi olmuştur.

 

Sıfır aynı zamanda tanrının gücü ve evrensel enerjilerin sayısı olarak görülmüştür. Tüm sayıların titreşimlerini yönetir ve sayıların oluşmadan önce şekillendiği kainatın rahmi hanesidir. Sıfır, diğer sayıların tüm özelliklerini kapsar fakat şekilsiz, yönsüz ve karaktersizdir. Henüz hiçbir enerji yüklenmemiş olmasına rağmen oldukça yüksek güce sahip ve potansiyelin sonsuz olduğunun hatırlatıcısıdır.

 

Sıfır hiçliğin sembolüdür ve bize “yok” diyen sayıdır. Kahve falında sıfırı gördükten sonra para beklerken banka hesabınızda bakiyenizi sıfır görme ihtimaliniz oldukça yüksek. Hatta bir iş görüşmesinden güzel haber beklerken hiçbir haber almayabilirsiniz. Kahve falında çok belirgin ve kabarık bir sıfır size “arzunu şimdilik almayacaksın” diyor olabilir. Fakat, sanıldığı kadar ürkütücü yorumlanmamalıdır. Hedefimize ulaşmayacağımızı bize söylemez, sadece şimdilik bunun mümkün olmadığının altını çizer.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Fakat sıfırın pozitif bir yanı yok mudur? Elbette var. Kahve falında sıfır gören kişi bilmelidir ki şu anda sahip olmadığı fakat sahip olma potansiyeli yüksek olan bir şeyler kendisi için mümkün. Bu belki ana rahmine düşmemiş bir bebek, belki henüz  akla gelmemiş bir fikir, ya da henüz bize uğramamış ilham. Kahve falındaki sıfır aslında fırtına önceki sessizlik sayısıdır ve bize “şu anda görünürde bir şey yok fakat her an her şey olabilir” der.

 

Kahve falında görülen sıfır aynı zamanda sonsuzluğun, sonsuz potansiyellerin, sürekli döngülerin ve bu döngüsel akışın başlamadan önceki sürecini temsil eder. Bir yaşam ya da oluşum zincirinin ilk halkasına henüz varmamışsınız fakat eli kulağında. Bir şeyler olmak üzere. Belki de bu sizin için manevi bir yolculuğun başlamadan önceki son noktası. Peki gelecekte size ne bekliyor? Sıfır buna hiç bir cevap vermez, burası tamamen belirsizliktir. Yaşayacak ve göreceksiniz.

Tüm bunlara ilaveten kahve falındaki sıfır içinizde patlamaya hazır bomba gibi bekletilen tüm gizli potansiyellere atıfta bulunur. Henüz keşfetmediğiniz bir yeteneğiniz mi var? evet sıfır belki de bundan bahsediyor. Belki de aklınızda size zengin edecek bir fikir var ama bu konuda hiçbir adım atmadınız, evet sıfır bundan bahsediyor da olabilir. İlk adımı atmadığınız sürece o fikir ya da yetenek iç dünyanızda bir uyuyan hücre gibi duracak ve size hiçbir fayda sağlamayacak. İlk adımı atmanız bu yüzden çok önemli.

 

Astrolojide sıfır Plüton gezegeninin sayısıdır ve Akrep burcunu yönetir. Yaradılış ya da oluşumdan önceki her şeyi ve tanrısal yaratıcılığı temsil eder. Çevrenizdeki tüm objelere, insanlara hatta uzaydaki gezegenlere bakın. Hepsi oluşumlarından önce bir “sıfır” evresinden geçtiler. Bir bebek bile önce ana rahmine düştü ama düşmeden önce onun için bir ruhlar alemi (sıfır evresi) vardı. Hatta kainat bile tanrının bir projesiydi ve o bile sıfır evresinden geçti. Küçük objelere bile baksanız, örneğin bir masa ya da sandalye, büyük şirketler hepsi ama hepsi “sıfır” adını verdiğimiz tanrısal yaratıcılık evresinden geçtiler ve birinin yaratıcılığı sayesinde kullanımınıza sunuldular. Peki sizin bilinçaltınızdaki sıfır evresinden şu anda geçen nedir? Kahve falınız buna cevap vermez, cevap sizce.

Kahve falında sıfır başka ne ifade ediyor olabilir? 10 kat arttırıcı güç ve potansiyeli. Sıfırı tek başına bir hiç olarak düşünebilirsiniz ama 1 in yanına gelirse 1 in değerini 10 kat arttırır. Sıfırı hangi sayının yanına getirirseniz değeri artacaktır. O halde kahve falınızdaki sıfır neyi ifade etmekte? Sizin tarafınızdan değeri arttırılacak olan her şeyi. Belki de yaşamınızda bir yerlerde bir köşede ufacık bir potansiyel ya da kaynak var. Bunlar sizin için ham madde olabilirler. Onları kullanarak değerlerini arttırabilirsiniz.

 

Kahve falında karşınıza çıkarın sıfırda “hiç bir şeyin gücü” teması yatar. 1'den 9'a kadar olan dokuz tek basamaklı sayının her biri çok özel karakteristik özelliklere sahiptir. Fakat sıfır hiçbir öz niteliğe, karakter özelliğine, herhangi bir açıklamaya sahip değildir. Boş bir sayfa ama kıvrımlı. Sıfır, bukalemun, büyük arttırıcı, çarpan ve sonsuzluk ve ölümsüzlüğe açılan kapıdır.

 

Kahve falında sıfır fiziksel alemin dışında ruhlar aleminin sayısıdır. İki sayıyı toplayarak ya da çarparak asla sıfırı elde edemeyiz. Bu yüzden sıfır elle tutulamayan, fiziksel boyutta var olmayan ya da görülmeyen soyut enerji alemini temsil eder. Sıfır ayrıca diğer tek basamaklı sayılar için ince ayar yapma ve kaliteyi geliştirme yeteneğine sahiptir. Tek başına bir hiç olsa da bir sayının yanına geldiğinde onun kalitesini geliştirebilir. Sıfırın enerjisi yenilikler, yaratıcılık ve güncelleme işlerinde çok güzel kullanılabilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page