top of page

KAHVE FALINDA YABANİ HAYVAN

brokoli.png

Mesajları:

 • Engel

 • Sorun

 • Savaş

 • Tehlike

 • Yarışma

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Korkular

 • Düşman

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Korkularla yüzleşmek

 • Yaşam savaşı vermek

Kahve falında yabani hayvan görmek:

Yabani hayvan fallarının temasında incinme ya da yok olma korkusu yatar. Falımızda bir yabani hayvan belirmiş ise bilmeliyiz ki bizi incitme hatta istikrarımızı sarsma gücüne sahip bir düşman ya da engel yolumuza çıkabilir. Kahve falındaki yabani hayvan yaşamımızda aniden beliren bir “tehdit” ya da “tehlike” metaforudur. Bu sembol yolumuzun önündeki engel, ilerleyişimizi durduran bir unsur ya da düşmandır.

 

Falcılık ve hayvan sembollerin yorumlanmasında en temel unsur hayvanın genel ve karakteristik özelliklerini göz önünde bulundurmaktır. Dolayısıyla, yaşamımızı ve varlığımızı tehdit eden yabani hayvanlar kahve falında belirdiğinde istikrarımızı ve varlığımızı tehdit eden bir unsurun bizim için var olduğunun hatırlatıcısıdır. Bu unsur bazen tehlikeli bir düşman, bazen büyük bir engeldir.

 

Kahve falındaki yabani hayvan bazen rakip ya da düşmanı değil sadece korkularımızı temsil eder. Dolayısıyla yaşamda ilerlemek için öncelikle korkularımızı yani yabani hayvanı yenmemiz gerekmektedir. Bazen yaşam yolculuğumuzda büyük bir engelle ya da yenmemiz gereken bir düşmanla karşılaşırız. İşte falımızdaki yabani hayvan da bu zamanlarda beliren bir semboldür. İlerlemek isteyen kişinin ya bu yabani hayvanı yenmesi ya da yönünü değiştirerek ondan uzaklaşması gerekir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında yabani hayvandan kaçan bir insan figürü görmek:

Kahve falında yabani hayvandan kaçan bir insan figürü görmek ya da yabani hayvanın önünde bir insan görmek korkulardan ya da ya da sorunlarından kaçar. Bu sembolü gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli falında bir yabani hayvan gören kişi için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu sembolü bir daha görmeyecektir. Kahve falında arkasında ve hemen bitişiğinde bir yabani hayvan görenin yakınında bir düşman vardır ve bu düşmana karşı dikkatli olmalıdır. Bir kadın için bu sembol cinsel saldırı ve bir erkeğin tacizine uğrama tehlikesinin altını çizebilir.

Falcılıkta hayvanların yorumlanması o hayvanın genel özelliklerine ve kahve falındaki davranış ve hallerine bağlı olarak yapılır. Dolayısıyla, kahve falında görülen yabani hayvanı yorumlamak için öncelikle yabani hayvanın hangi davranışları sergilediği dikkate alınır. Zararsız bir şekilde ortada dolaşan bir yabani hayvan potansiyel tehlikelerin altını çizer. Bazen bu tehlikeler yaşamımızda tıpkı uyuyan hücreler gibi durur ve kendilerini göstermeden yaşamımızda var olmaya devam ederler. Kahve falında dişlerini gösteren ya da saldırgan tavırlar sergileyen bir yabani hayvan ise yaşamımızda istikrarımızı tehdit eden her şeyin simgesi olabilir.

 

Kahve falındaki yabani hayvan aynı zamanda “yok edici unsur” metaforudur. Tıpkı hayvanlar alemindeki “yaşamak için öldürmek” teması bu tip yabani hayvan fallarında işlenir. Biri ya da bir düşman yaşamına daha sağlıklı ve başarılı bir birey olarak devam etme adına bizi yenmek zorunda olabilir. Fal sahibi için “yenmek” veya “yenilmek” olmak üzere bu mücadeleden sadece bir sonuç çıkacaktır ve yorum sadece fala bağlı olarak yapılır. Bu tip falların yorumlanmasında yabani hayvanın büyüklüğü, ne kadar kütleye sahip olduğu, bakış yönü ve bakış yönünün tersi de dikkate alınmalıdır. Büyük bir yabani hayvan büyük ve bizi yenecek potansiyele sahip bir düşmandır. Yabani hayvanın arkası düşmanın nereden geldiğine, önü ise nereye gittiğine ve neye odaklandığına ışık tutar.

 

Kahve falındaki yabani hayvan hayat filmimizdeki başrol oyuncuları ya da ana karakterler değil yan karakterler ya da tehlike unsurlarını temsil eder. Yabani hayvanlar yaşamsal bütünlüğümüzü etkileyen ve ilerleyişimizi durdurabilecek kadar etkili tüm değişim ya da olayları temsil edebilir. Bir yabani hayvan bazen yaşamımızda tehlike unsuru olabilecek birini temsil edebileceği gibi bazen bir hastalığı, belayı ya da aniden ortaya çıkabilecek bir sorunu da temsil edebilir. Kısacası kahve falındaki yabani hayvan önümüze çıkan aşmamız gereken büyük bir engeldir. Bu engel bazen yaşamımızı tehlikeye sokabilecek kadar büyük olabilir ve ölümcül ve kurtulmamız gereken bir hastalığı temsil etme olasılığı daima vardır. Kısacası, kahve falında yabani hayvanı gören bir süreliğine her şeyi askıya alıp bir sorunu çözmeye odaklanmalıdır.

 

Kahve falında hayvanlar genellikle olayların oluş biçimleri, hayatımızdaki tüm enerjiler ve yaşam yolculuğumuzda kaderin önümüze çıkardığı tüm engel ya da durumlar hakkında bilgi sunar. Aslında kahve falında gördüğümüz yabani hayvan ya da diğer hayvanların kahve falındaki davranış biçimleri olayların oluş biçimleriyle benzerlik gösterir. Yolda ilerleyişimizi zorlaştıran bir yabani hayvan gerçek hayatta da ilerleyişimizin önünde engel teşkil eden bir sorun ya da tehlikenin temsilcisidir. Bizi yaralayan ya da yok etmeye çalışan bir yabani hayvan bazen düşman ya da rakiplerden gelecek hamlelere işaret eder. Falında yabani hayvanın dişlerini gösterdiğini gören ve kan aktığını görenin cebinden para çıkar. Aşk fallarında bu sembol bize partnerimize göz diken birinin olduğu bilgisini getirebilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page