top of page

KAHVE FALINDA YARASA GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Korku

 • Engel

 • Hırsız

 • Keder

 • Üzüntü

 • Kayıplar

 • Sorunlar

 • Korkular

 • Karanlık

 • Şanssızlık

 • Kötü haber

 • Depresyon

 • Uğursuz bir vaka

 • Negatif durumlar

 • Gece vakti olayları

Kahve falında yarasa görmek:

Yarasa sembolü genellikle gece vakti, karanlık, korkular ve negatif düşüncelerle ilişkilendirilen fallardır. En popüler fal yorumculuğunda tüm siyah renkli hayvanlar ya da objeler gibi yarasa da negatif unsur içeren fallardandır. Bu falları sembolden aldığımız enerjiye ve yarasanın çevresinde hangi semboller olduğuna bakarak yorumlamak gerekir.

 

Eski devirlerden beri yarasa sembolü fallar ve batıl inançlarda güçlü uğursuzluk alameti ve negatif enerji sembolü olarak görülmüşlerdir. Gece ve karanlıkla ilişkilendirilen yarasalar tüm bu olumsuz anlamlarıyla ün kazanmış sembollerdir. Ayrıca yarasalar tüm vampir hikayeleri ve diğer şeytani varlıklarla ilişkili olarak görüldüklerinde korku filmlerinin de vazgeçilmez parçaları olmuşlardır. Bu yüzden kahve falındaki yarasa sembolü içsel (zihinsel, duygusal ve ruhsal) olarak kirli olmayı ya da olumsuz düşüncelerle kuşatılmış olmayı temsil edebilirler.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında yarasalar görmek:

Yarasalarla ilgili fallar sizi alacakaranlığa götürür ve içsel yöneliş teması içerirler. Bu fallar aynı zamanda görülenin değil gizemli olanın altını çizerler. Güneş ve aydınlık gördüğümüz fallar daima açıkta kalan gerçeklerin ve üstü örtülmemiş ve netlik kazanmış durumların temsilcisidir. Fakat yarasalar, gecenin karanlığı ya da ay gördüğümüz fallar gizliliğin ve üstü kapalı durumların temsilcisi fallardır. Mağara sakinleri olarak dünyada yaşayan ve karanlığı seven yarasalar belki de size bazı şeylerin bir süreliğine daha üstü örtülü kalmasını önermekte. Fakat bu yorum her zaman geçerli değildir. Eğer yarasaların kahve falında sizi rahatsız ettiğini ya da size saldırdığını görüyorsanız bu “üstü kapalı durum” belki de üstü kapalı olmaktan çıkarılmalıdır.

 

Tüm bunların yanı sıra siyah renkli ve ürkütücü olan bu hayvanlar bazen sizin için korkuların ya da sorunların temsilcisidir ve iç dünyanızda temizlik yapma zamanının geldiğinin habercisidir. Size saldıran yarasalar gördüğünüz her fal aslında kurtulmanız gereken negatif unsurların altını çizer. Hiçbir şey yapmadan yalnızca size bakan yarasalar potansiyel tehlikelerin ya da negatif düşüncelerin temsilcisidir. Bu düşünceler belki henüz size zarar vermediler. Fakat onları iç dünyanızda tutmaya devam ettiğiniz sürece bugün olmasa da yarın mutlaka zarar göreceksiniz.

 

Yarasaları gördüğünüz fallar ayrıca bilinçaltındaki kirlilik temasıyla yüklü fallardır. Bu kirlilik bazen olumsuz düşüncelerin oluşturduğu kirliliktir. Negatif düşünceler bazen bilinçaltımızda o kadar güçlü hale gelirler ki bizim için bir kehanet oluştururlar. Örneğin, sürekli “ben şanssızım” diyen biri kendisi için şanssızlık büyüsü yapacak kadar büyük bir kehanet oluşturmaktadır. Bu gibi negatif düşüncelerden ve bu düşünceleri sürekli doğrulamaktan vazgeçerseniz yaşamınızın güzelleşmeye başladığını göreceksiniz.

Kahve falında uçan yarasa görmek:

Kahve falında uçan yarasa görmek eli kulağında bazı sorunların ya da negatif enerjinin size doğru yol aldığının göstergesidir. Uçmakla ilgili falların nadiren de olsa hayırsız hava yolculuklarına ya da hava yoluyla gelecek bir misafirden kaynaklanan sorunlara işaret etme olasılığı da bulunur. Yarasayı havada gören kişiye bir olumsuzluk ya da olumsuz enerji yaklaşmaktadır. Fakat bu fal 2 farklı şekilde yorumlanır. Yarasayı kendisinden uzaklaşırken gören kişi bir sorunun bertaraf edildiğini de bilmelidir. Bir başka deyişle, yaklaşan yarasayı havada görmek hayırsız fakat uzaklaşan yarasayı havada görmek hayırlıdır.

Tüm bunların yanı sıra yarasa falları bazen bize “farklı bir bakış açısı” getiren fallar olabilir. Baş aşağı durmasıyla ün kazanmış bu hayvanlar belki de size içinde bulunduğunuz duruma karşı bakış açınızı tam tersine çevirmeniz gerektiğini önermekte. Kim bilir, belki de şu anda yapmakta olduğunuz şeyin tam tersini yapmanız gerekiyor ve bu tavsiyeyi dinlerseniz bu işten menfaat elde edeceksiniz.

 

Özel not: Yarasalarla ilgili tüm fallar negatif içerikli fallar değildir. Kahve falındaki diğer faktörlere bağlı kalarak bu fallar yorumlanmalıdır. Yarasa falları sizin bilinçaltınız ve yüksek benliğinizle ilgili “yarasa gibi” davranıyor olduğunuzun altını çizebilir. Belki de açık olamıyor, saklanıyor ya da bazı şeyleri gizli yapmayı tercih ediyorsunuz.

 

Yarasa falları tüm bunların yanı sıra yaklaşan kişisel felaketlerden ya da belalardan bahsediyor da olabilirler. Bu falı daha iyi yorumlayabilmek için sembolün falın neresinde yer aldığına ve büyüklüğüne bakmalısınız. Falın merkezinde kocaman bir yarasa görüyorsanız yaşamınızın merkezini etkileyen bir uğursuzluk ya da sorun söz konusu olabilir. Yarasa küçük bir ayrıntı olarak belirmişse korkulacak bir şey yok. Aşılması gereken ufak bir engel söz konusu.

 

Yarasa sembolü aynı zamanda enerji vampiri sembollerdir. Yarasa, yaşamınızdaki tüm pozitif enerjiyi yok ederek bunun yerine size negatif enerji getiren bir semboldür. Bu sembolü gördüyseniz kahve falından bir ders çıkarmalısınız. Çevrenizde yaşamınızı olumsuz etkileyen arkadaşlarınız mı var? Bu arkadaşlar sizi finansal, duygusal ya da zihinsel anlamda sömürüyorlar mı? Belki de bu zararlı arkadaşlar yüzünden geleceğiniz ve hayalleriniz tehlike altında. Belki de vaktinizi faydalı ve kendinizi geliştirmeniz gereken işlerle harcamanız gerekirken saçma sapan ve size faydasız işlerle harcayarak enerjinizi yok etmektesiniz. Yarasanın sizin için ne anlama geldiğini bulmaya çalışmalısınız.

 

Kahve falında yarasa görmek aynı zamanda zorluklarla yüzleşmeye işarettir. Kahve falında eve giren her yarasa haneye giren olumsuz enerji ya da problemin simgesidir. Bununla beraber evden çıkan ya da çıkartılan yarasalar sorun çözmek ya da negatif enerjiyi def etmektir. Bazıları için yarasalardan temizlenen bir ev falı belki de olumsuz düşüncelerin zihinsen çıkarılması ve geleceğe daha olumlu bakmanın işaretidir. Yarasanın yorumu her birey için ve görülen fala göre farklı yapılır.

 

Fal yorumculuğunda asla unutulmaması gereken bir husus da yorumu yapılacak hayvanın fiziksel ve karakteristik özellikleri olmalıdır. Yarasalar gündüz görme yeteneği düşük hayvanlardır. Bu yüzden bize göremediğimiz bazı durumlardan haber getiriyor olabilirler. Gece her zaman gizliliğin ve üstü örtülü durumların temsilcisidir. Bu yüzden yarasa görülen fallar üstü örtülmüş bazı konularla ilgili bilgi edinme çabası falları olabilirler.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page