top of page

KAHVE FALINDA YILDIRIM GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Şok

 • Ses

 • İflas

 • Yıkım

 • Tahrip

 • Saldırı

 • Duyum

 • Sarsıntı

 • Tehlike

 • Sarsılmak

 • Ani değişim

 • Dış etmenler

 • Kontrol kaybı

 • Düşman saldırısı

 • Sonun başlangıcı

 • Radikal değişimler

 • İstikrarın sarsılması

 • Dışarıdan içeriye gelecek hamle

Kahve falında yıldırım görmek:

Kahve falında yıldırım gökyüzünden gelen ruhani güçlerin yeryüzündeki hayatı yani fiziksel olanı etkilemesiyle ilgilidir. Bu sembol aynı zamanda kişinin hayatında düzen ve istikrar varken bu düzeni ve istikrarı bir anda bozabilecek kadar güçlü bir değişim ya da duyumun alınmasına işaret edebilir. Bu duyum ya da dış etkiler bazen o kadar şiddetlidir ki fal sahibinin yaşam konforunu etkileyecek kadar şiddetli olabilir. Bu sembolü yorumlamak isteyen yıldırımın falda ne derece güçlü resmedildiğine ve ne kadar ürkütücü olduğuna dikkat etmelidir.

 

Kahve falında görülen yıldırım bazen hazırlıksız yakalandığımız şok haberlerin ve değişimlerin temsilcisidir. Kişi birden bir şey duymuş ya da ani bir dış etkiyle istikrarı o kadar hızlı etkilenmiştir ki bu değişime hazırlanmaya ya da adapte olmaya fırsat bile bulamaz. Bazıları için yıldırım ani bir şok ya da kendisini çok şaşırtan bir şey duymaya delalettir. Fakat bu yıldırımdan sonra kişinin hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır. Bu sembolü yorumlamak isteyen yıldırımın düştüğü yerde ne olduğuna dikkat etmelidir. Düştüğü yerin beyaz ya da güzel görünen sembollerle dolu olduğunu gören kişi bu ani değişimin sonunda her şeyin çok güzel olacağını bilmelidir. Yıldırımın düştüğü yerde karmakarışık şekiller gören kişi için bu şok beraberinde kaosu getirebilir. Yıldırımın düştüğü yerde ateş ya da yıkım varsa kişinin hanesine ateş düşer.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında yıldırım düştüğünü görmek:

Kahve falında bir yere, haneye ya da zemine düşen yıldırım görmek hayatımızda beliren ani değişimler ve şok edici olaylar ve bu olayların bıraktığı etkilerin temsilcisidir. Bu sembolü daha iyi yorumlamak için şimşeğin tam olarak nereye düştüğüne, fal sahibinin bu sembolden aldığı enerjiye ve çevredeki sembollere bakmalıyız. Çünkü bu sorulara verilecek cevaplarla gerçek hayatta yaşananlar arasında bağlantı vardır. Falında yıldırımın kendi evine düştüğünü gören kimse bir olaydan birinci derecede etkilenir. Şimşeğin uzakta bir yere düştüğünü gören ise bazı olaylardan daha az etkilenir.

 

Kahve falında yıldırım düşmesi bazı durumlarda fiziksel olanın değil zihinsel olanın yıkımı ile ilgili de olabilir. Sahip olduğumuz değer, inanç ve davranış kalıplarını tamamen alt üst edebilecek ve bizi sil baştan yapmak zorunda bırakacak bir olay ya da durumun yaşanmasının işaretidir. Yıldırım düşen fallarda yaşanan durum kişinin hayatında milat olarak nitelendirilebilecek kadar güçlüdür. Kişi için adeta yıldırım düşmeden öncesi ve sonrası olmak üzere zaman artık ikiye bölünmüştür. Elden çıkan ve kaybedilen her ne ise bu kaybı kabullenmekten başka çare bulunmamaktadır.

Tarot ve semboller dilinde yıldırım:

Tarotta yıldırım büyük arkananın ürkütücü kartlarından yıkılan kule kartında oldukça belirgin bir şekilde ele alınmıştır. Mars tarafından yönetilen bu kartta bir kuleye yıldırım düşmüş ve yanan kuleden aşağıya iki kişinin düştüğü resmedilmiştir. Bu şimşeği tanrılar tanrısı Zeus’un gönderdiğine inanılır ve kartta resmedilen kule aslında tanrının evidir. Yıkılan kule kartında resmedilen yıldırım yıkıcı dış güçlerin, yıkılan kule ise kişinin hayatında yıkımı başlamış olanların simgesidir. Bu kart tarotçuları en çok ürküten karttır çünkü kişinin hayatındaki bu yıldırım aslında onun için bir sonun başlangıcıdır.

Kahve falında çok büyük bir yıldırım gören kişi bilmelidir ki bazı değişimler fal sahibinin yaşamına girerek bir şeyleri yok edecektir. Fakat bu yok oluş aslında yeninin yaşamımıza girmek için eskiyi temizleme çabasından başka bir şey değildir. Yeni bir şeyi yaşamımıza sokabilmek için eskiyi yaşamımızda çıkarmamız gerekir. İşte yıldırım sembolü de tam anlamıyla eskiyi hayatımızdan çıkarmak için aniden kapımızı çalan bir değişimi sembolize eder.

 

Kahve falında görülen yıldırım aynı zamanda yaşam konforunu bozucu ani değişmelerin temsilcisi olabilir. Tıpkı kahve falı gibi rüya tabirciliğinde de ani değişimlerin simgesi olan yıldırım özellikle yıldırım sesiyle birlikte rüyada görülürse kötü duyumların, yaşamımızı etkileyecek bazı haberlerin ya da mesajların temsilcisi olabilir. Kahve falında yıldırımın sesini duymasak da bu sembol karşımıza çıktığında bu duyumların altını çiziyor olabilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page