top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın ortasında nur gibi beyaz bir ay var. Bu beyazlık yaşamınızdaki tüm negatif enerjinin yanı sıra hala olumlu bir şeyler olduğunu gösteriyor. Beyaz renk karanlığın içinde bir umudun habercisi. Şu anda yaşanan her ne olursa olsun her şey sizin için çok güzel olacak. Yaşamınızın tam merkezinde çok güzel bir şey olacak, herşey kötü gidiyor derken güzel bir haber alacaksınız, kalbiniz nurla dolacak.

Falınızdaki yarımaya ve onun beyazlığına dikkatle bakarsanız sanki nur gibi bir ay tüm karanlığı silip süpürürcesine yana itmekte. Bu, yaşanan güzel şeylerin tüm negatif durumların etkisini geçirecek kadar güçlü olduğu anlamına gelir. Yaşamınıza bir şey girecek ve bütün negatif enerjiyi ve karamsarlığınızı silip götürecek. Bu pozitif enerji nereden mi gelecek? Aniden, haberiniz olmadan ortaya çıkacak.

Falınızın tam ortasına merkeze bakın. Sanki bu beyazlık karanlıkla çevrelenmiş. Birileri mutlu olmanıza izin vermiyor gibi. Biri sağdan, biri soldan baskı yapıyor ve aydınlığı karanlığı içine hapsediyorlar. Üzerinizde müthiş bir baskı var. Bir çıkış yolu bulamadığınızı hissediyorsunuz. Fakat asla umudunuzu kaybetmeyin. Sabırlı olursanız çıkış yolunu bulacaksınız.

Yorumlar:

bottom of page