top of page

Kahve falınız:

30.png

Falınızda çember içinde çember var. Bu kendinizi kapana kısılmış hissettiğinizin işaretidir. Mevcut koşullar tarafından kısıtlandığınızı hissediyor ve seçeneklerinizin sınırlı olduğuna inanıyorsunu. Adeta bir yerde sıkışıp kalmışsınız ve mevcut durumdan uzaklaşamıyorsunuz. Fakat sizi çevreleyen çemberler birden fazla. Yani birden fazla sorun tarafından bir köşeye sıkıştırılmışsınız.

Falınızın merkezindeki noktalar, işaretler ve minik semboller aklınızdan geçen tüm düşünceleri temsil ediyor. Karmakarışık duygular içerisindesiniz. Aynı anda birden çok şeyi düşünüyor ve bir çıkış yolu arıyorsunuz. Fakat falın merkezine dikkatle bakarsanız orada aynı zamanda beyaz bir çember daha var. Dışarıdaki çemberlere ulaşmadan önce içerideki beyaz çemberi (engeli) aşmalısınız. Bu çemberlere dikkatle bakarsanız görürsünüz ki tüm bu karmaşıklı ve koyu renki alanların dışında bembeyaz ve berrak bir alan var. Bu engelleri aştıktan sonra refaha ulaşabileceğinizi müjdeler.

Falınıza bir başka açıdan bakıldığında bu çemberlerin aslında sizin kırmızı çizgilerinizi ve konfor alanınızı temsil ettiği de söylenebilir. Belli bir yaşam tarzı içerisinde hapsolmuşsunuz. Fakat bu yaşm tarzının dışında bambaşka bir dünya var (falınızdaki beyaz alanlar). Bu beyaz boşluklar henüz keşfedilmemiş alanları temsil eder. Tıpkı bembeyaz yeni bir sayfa açmak gibi. Yapabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz o kadar çok şey varki. Fakat siz hep aynı yerlerde gezinmeyi tercih ediyorsunuz.

Yorumlar:

bottom of page