Kahve falınız:

Falınızda çember içinde çember var. Bu kendinizi kapana kısılmış hissettiğinizin işaretidir. Mevcut koşullar tarafından kısıtlandığınızı hissediyor ve seçeneklerinizin sınırlı olduğuna inanıyorsunu. Adeta bir yerde sıkışıp kalmışsınız ve mevcut durumdan uzaklaşamıyorsunuz. Fakat sizi çevreleyen çemberler birden fazla. Yani birden fazla sorun tarafından bir köşeye sıkıştırılmışsınız.

Falınızın merkezindeki noktalar, işaretler ve minik semboller aklınızdan geçen tüm düşünceleri temsil ediyor. Karmakarışık duygular içerisindesiniz. Aynı anda birden çok şeyi düşünüyor ve bir çıkış yolu arıyorsunuz. Fakat falın merkezine dikkatle bakarsanız orada aynı zamanda beyaz bir çember daha var. Dışarıdaki çemberlere ulaşmadan önce içerideki beyaz çemberi (engeli) aşmalısınız. Bu çemberlere dikkatle bakarsanız görürsünüz ki tüm bu karmaşıklı ve koyu renki alanların dışında bembeyaz ve berrak bir alan var. Bu engelleri aştıktan sonra refaha ulaşabileceğinizi müjdeler.

Falınıza bir başka açıdan bakıldığında bu çemberlerin aslında sizin kırmızı çizgilerinizi ve konfor alanınızı temsil ettiği de söylenebilir. Belli bir yaşam tarzı içerisinde hapsolmuşsunuz. Fakat bu yaşm tarzının dışında bambaşka bir dünya var (falınızdaki beyaz alanlar). Bu beyaz boşluklar henüz keşfedilmemiş alanları temsil eder. Tıpkı bembeyaz yeni bir sayfa açmak gibi. Yapabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz o kadar çok şey varki. Fakat siz hep aynı yerlerde gezinmeyi tercih ediyorsunuz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.