Kahve falınız:

Falınızın merkezinde bir karanlık var. Bu sizin gölge benliğinizi ve içinizdeki karanlığı temsil eder. Yaşamınızda yolunda gitmeyen bir şeyler var. İçiniz sıkılıyor. Bu karanlık o kadar koyu belirmiş ki sanki kafanızdaki soru işaretlerinize hiçbir cevap bulamıyor gibisiniz. Ufacık da olsa bir aydınlığa ve umut ışığına ihtiyacınız var. Fakat bu karanlığa dikkatle bakarsanız karanlığın içinden beyaz alanlara çıkan bir sürü yol var. İnansanız da inanmasanız da sizi karanlıktan çıkaracak çözüm yolları mevcut.

Merkezdeki bu karanlığın hemen kuzeyinde tıpkı merdiven basamakları gibi çizilmiş kuzeye doğru yükselen çizgiler var. Bunlar sizin için harika haberleri temsil ediyor. Sizi kaderde yükseltecek ve terfi etmenizi sağlayacak bir çok seçenek sunulacak. Önce merdivenin ilk basamağına basacaksınız, sonra ikinci basamağına. Bir gün bakmışsınız ki hayal ettiğiniz zirvedesiniz. Fakat bunu yapabilmeniz için içinde bulunduğunuz karanlıktan ve tüm olumsuz düşüncelerden kendinizi uzaklaştırmanız gerekiyor.

Kahve falınızdaki kuzeydeki çizgilerin en üstünde nihai bir çizgi olarak kalın bir çizgi çekilmiş. Burası aslında sizin yaşamınızda varmak istediğiniz en tepe noktayı ve hayallerinizi temsil eder. Bu noktaya vardıktan sonra refaha ereceksiniz, yaşamınız kolaylaşacak ve istikrar sahibi olacaksınız. Fakat bu noktaya ulaşmanız için tüm olumsuzlukları aşmanız ve tüm düşmanları yenmeniz ve merdivenin tüm basamaklarını çıkmanız gerekiyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.