top of page

Kahve falınız:

30.png

Falınızın merkezinde bir karanlık var. Bu sizin gölge benliğinizi ve içinizdeki karanlığı temsil eder. Yaşamınızda yolunda gitmeyen bir şeyler var. İçiniz sıkılıyor. Bu karanlık o kadar koyu belirmiş ki sanki kafanızdaki soru işaretlerinize hiçbir cevap bulamıyor gibisiniz. Ufacık da olsa bir aydınlığa ve umut ışığına ihtiyacınız var. Fakat bu karanlığa dikkatle bakarsanız karanlığın içinden beyaz alanlara çıkan bir sürü yol var. İnansanız da inanmasanız da sizi karanlıktan çıkaracak çözüm yolları mevcut.

Merkezdeki bu karanlığın hemen kuzeyinde tıpkı merdiven basamakları gibi çizilmiş kuzeye doğru yükselen çizgiler var. Bunlar sizin için harika haberleri temsil ediyor. Sizi kaderde yükseltecek ve terfi etmenizi sağlayacak bir çok seçenek sunulacak. Önce merdivenin ilk basamağına basacaksınız, sonra ikinci basamağına. Bir gün bakmışsınız ki hayal ettiğiniz zirvedesiniz. Fakat bunu yapabilmeniz için içinde bulunduğunuz karanlıktan ve tüm olumsuz düşüncelerden kendinizi uzaklaştırmanız gerekiyor.

Kahve falınızdaki kuzeydeki çizgilerin en üstünde nihai bir çizgi olarak kalın bir çizgi çekilmiş. Burası aslında sizin yaşamınızda varmak istediğiniz en tepe noktayı ve hayallerinizi temsil eder. Bu noktaya vardıktan sonra refaha ereceksiniz, yaşamınız kolaylaşacak ve istikrar sahibi olacaksınız. Fakat bu noktaya ulaşmanız için tüm olumsuzlukları aşmanız ve tüm düşmanları yenmeniz ve merdivenin tüm basamaklarını çıkmanız gerekiyor.

Yorumlar:

bottom of page