top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahvenizin dibinde bir karanlık, o karanlığın içinde de kabarmış küçük bir dağ var. Bu sizin içinizin kabardığını ve düşüncelerinizin netlik kazanmadığını gösteriyor. O kadar karanlıkta kalmışsınız ki zihniniz kapalı, hiçbirşey göründüğü gibi olmayabilir. Belki de bir yanılsama içerisindesiniz. Önemli kararlar mı vermek istiyorsunuz? Şimdi zamanı değil, aydınlığın varmasını bekleyin.

Her ne kadar bu karanlığın içinde hapsolduğunuzu düşünseniz de karanlığın içinden belirmiş yollar var. Bunlar sizin çıkış yollarınızı temsil ediyorlar. Fakat bu yolların hepsi yamuk ve belirsiz duruyor ve yolların içinde de çok fazla sembol ve karmaşa var. Çıkışı bulsanız da sonuca ulaşmanız zahmetli olabilir. Yine de umudunuzu kaybetmeyin.

Yolların ucunun vardığı yere doğru bir çember tamamlanmak üzere fakat tamamlanmamış. Bu, bir işi sonuna kadar getirip sonunda vazgeçme işareti olabilir. Fakat yine de çemberi tamamlamak sizin elinizde. Çünkü bu çemberi tamamlamayı başarırsanız bu işin sonunda sizin için bir ödül var. Yaşamınızda bir sayfayı kapatıp başka bir sayfa açacaksınız.

Yorumlar:

bottom of page