top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda belirgin iç içe iki çember var. Biri diğerinin içine yerleşmiş gibi. Bu yaşamınızda 2 dönüm noktası olacağını gösterir. Çok çalışıp çabalayıp birinci dönüm noktasına varacaksınız. Daha sonrasında ikinci dönüm noktasına ve burası sizin için çok farklı bir yer olacak. Fakat, bu çemberlerden her ikisi de tam olarak kapanmamış. Bu da bir işin nihayete varıp varmamasının henüz belirginlik kazanmadığını gösterir. Bu tamamen sizin seçimlerinize ve kararlarınıza bağlı olacak.

Falınız aynı zamanda kafanızda çok fazla soru işareti olduğunu ve henüz netlik kazanmayan durumlar olduğunu gösteriyor. Bir çok seçenek var. Aslında tüm yollar aynı yere çıkıyor. Fakat bu yollardan bazıları kısa ve kestirme yollar, bazıları ise diğerlerine göre daha zorlu ve engebeli yollar. Fakat hepsi aynı yere çıkıyor, sizi varmak istediğiniz o çok önemli dönüm noktasına götürüyor.

Büyük bir hayaliniz var. Fakat bu hayalin olması iki büyü engeli aşmanıza bağlı. Bu engellerden öncelikle birincisini aşmalısınız, daha sonra ikincisi. Birinciyi aşmanız daha zor görünüyor. Çünkü bu engeli aşarken önünüze zorlu düşmanlar ve engebeli yollar çıkacak. İkinci engeli aşmanız ise tereyağından kıl çeker gibi olacak. Her ikisinin sonu aydınlık ve hayalleriniz ufukta görülmüş bile.

Yorumlar:

bottom of page