top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık ve o karanlığın içinde biri gülüyor. Sizin karanlığınız başka birinin adeta mutluluğu olmuş. Siz kaybetmişsiniz ama başkası kazanmış. Falınızda yenme ve yenilme teması bir arada işlenmiş. Siz yeniliyorsunuz gülen biri alacağını almış yaşamınızdan çekiliyor. Belki de bir daha karşınıza çıkmayacak fakat yine de bu durum hoşunuza gitmiyor.

Falınızın doğusunda bir M harfi belirmiş. Bu M harfi öyle bir çizilmiş ki adeta doğu istimametine set çekmiş sizi engelliyor gibi. Ya doğuya yapacağınız bir yolculuk isminin içinde M harfi olan biri tarafından olmuyor ya da yaşamınızda baş harfi M olan birinin aşırı derecede kısıtlayıcı etkisi var. Bir yöne gitmeniz ya da bir şey yapmanız engelleniyor, o kişi orada sizi durdurmak için bekliyor.

Falınızda bir çember çizilmeye başlamış fakat tamamlanmamış. Bu çemberin tamamlanması yaşamınızda bir döngünün tamamlanması anlamına geliyor. Fakat çemberin tamamlanması için bazı engellerin ortadan kalkması gerekiyor. Falda kaos ve karmaşa var. Bu kaos ve karmaşa çemberin geçtiği yerde adeta çemberin tamamlanmasını engellemek için oraya set çekmiş gibi yerleşmiş. Kaos ve karmaşa kalkarsa yaşamınızda bir döngü tamamlanacak. Kalkmazsa her şey olduğu gibi kalacak.

Yorumlar:

bottom of page