top of page

Kahve falınız:

30.png

Bir amacınız ya da gitmek istediğiniz bir yer var ve oraya giden o kadar çok yol ve seçenek var ki. Hangisini isterseniz onu seçeceksiniz. Fakat tüm bu seçenekler ve yollardan bazıları açık bazıları kapalı, bazıları aydınlık, bazıları karanlık. Fakat bu yollardan öyle bir tanesi varki sizi tam istediğiniz noktaya götürüp bırakacak. O yolun hangisi olduğunu bulabilirseniz işiniz çok kolay olacak, aksi taktirde daha çok uğraşacaksınız.

Falınızın en kuzeyinde kendi kuyruğunu ısıran bir yılan belirmiş. Bu semboller dilinde sonsuzluk döngüsüdür. Bir döngünün tamamlanmasının hemen ardından başlayacak yeni bir döngüye işaret eder. Bir şey bitecek, biter bitmez yenisi başlayacak. Bu o kadar ani olacak ki dinlenme fırsatı bile bulunamayacak. Yılanın bir tarafı aydınlık, bir tarafı karanlık. Bu başlangıcın öncesi ve sonrası olmak üzere yaşamınızda bir milat devri olacak.

Falınızın dibinde karanlığın içinde adeta doğan bir güneş gibi hafif bir aydınlık belirmiş. Bu sizin için olumsuzlukların içinde bir umut ışığı olacağını müjdeler. Öyle bir şey olacak ki kendinizi yenilenmiş ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Tam “bu iş olmaz” derken yeniden başlamaya karar vereceksiniz. Şans sizinle olacak. Kaybettiğiniz enerjiyi tekrar bulacaksınız.

Yorumlar:

bottom of page