top of page

Kahve falınız:

30.png

Karmakarışık düşünceler ve duygular içerisine girmişsiniz. Öyle bir yaşam tarzı içindesiniz ki nereye gittiğiniz belli değil. Tamamen yönsüz kalmışsınız. Adeta her yerden çekiliyorsunuz fakat hiçbir yere varmıyorsunuz. Okyanusta savrulan bir gemi gibisiniz. Bu yaşam tarzına devam ederseniz kaderde varmak istediğiniz yere değil dalgaların sizi götüreceği yere gideceksiniz.

Kahve falınızda çok sayıda sayılar, harfler ve semboller var. Bunların her biri aklınızdan geçenleri ya da yaşadığınız olayları temsil ediyor. O kadar çok şeye kafa yoruyor o kadar çok işle uğraşıyorsunuz ki kendinize ayıracağınız hiçbir boş alan yok. Ya çok çalışıyor ya da kaldırabileceğinizden daha ağır yük altına kendinizi sokuyorsunuz. Semboller dilinde buna yorucu yaşam tarzı denir. Kendinize çok fazla yüklenmeyi ve aşırı derecede yorulmayı bırakmalısınız.

Falınızın üst kısmında tıpkı bir çatı gibi kalın çizgiyle çizilmiş içerideki alanı bloke eden bir çember var. Aslında bu çember tamamen bir zihinsel enerji çemberi. Sizi konfor alanınızdan çıkmaktan alıkoyan ve bu alana hapseden tüm düşüncelerin ya da algı yanılmasının temsilcisi. Bu çemberin dışı hiçbir şekilde görülmemekte. Orası tamamen bir bilinmezlik. Fakat, asla unutmamalısınız ki içinde hapsolduğunuz konfor alanının dışında da kocaman bir dünya var ve belki de orada size daha doyurucu bir yaşam bulunuyor. Belki de tüm bu karmaşanın içinden çıkarak farklı bir şeyleri denemelisiniz.

Yorumlar:

bottom of page