Kahve falınız:

Karmakarışık düşünceler ve duygular içerisine girmişsiniz. Öyle bir yaşam tarzı içindesiniz ki nereye gittiğiniz belli değil. Tamamen yönsüz kalmışsınız. Adeta her yerden çekiliyorsunuz fakat hiçbir yere varmıyorsunuz. Okyanusta savrulan bir gemi gibisiniz. Bu yaşam tarzına devam ederseniz kaderde varmak istediğiniz yere değil dalgaların sizi götüreceği yere gideceksiniz.

Kahve falınızda çok sayıda sayılar, harfler ve semboller var. Bunların her biri aklınızdan geçenleri ya da yaşadığınız olayları temsil ediyor. O kadar çok şeye kafa yoruyor o kadar çok işle uğraşıyorsunuz ki kendinize ayıracağınız hiçbir boş alan yok. Ya çok çalışıyor ya da kaldırabileceğinizden daha ağır yük altına kendinizi sokuyorsunuz. Semboller dilinde buna yorucu yaşam tarzı denir. Kendinize çok fazla yüklenmeyi ve aşırı derecede yorulmayı bırakmalısınız.

Falınızın üst kısmında tıpkı bir çatı gibi kalın çizgiyle çizilmiş içerideki alanı bloke eden bir çember var. Aslında bu çember tamamen bir zihinsel enerji çemberi. Sizi konfor alanınızdan çıkmaktan alıkoyan ve bu alana hapseden tüm düşüncelerin ya da algı yanılmasının temsilcisi. Bu çemberin dışı hiçbir şekilde görülmemekte. Orası tamamen bir bilinmezlik. Fakat, asla unutmamalısınız ki içinde hapsolduğunuz konfor alanının dışında da kocaman bir dünya var ve belki de orada size daha doyurucu bir yaşam bulunuyor. Belki de tüm bu karmaşanın içinden çıkarak farklı bir şeyleri denemelisiniz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.