Kahve falınız:

Kahve falınızda sol üst kısımda çizgiler halinde yükselen merdivenler belirmiş. Bunlar sizin yaşam yolculuğunuzdaki yükselme potansiyelinizi temsil ediyorlar. Yaşam size öyle fırsatlar sunacak ki bunları kabul ederseniz kademe kademe yükseleceksiniz. Fakat bu merdivenler aynı zamanda önünüze çıkan engelleri temsil ederler. Her engeli aşmanızda bir kademe yükselecek ve sonunda arzu ettiğiniz zirveye çıkacaksınız.

Falınızın ortasında çizgilerin hemen yanında bir kadın. Çizgiler adeta bu kadına çarpar gibi kesilmiş. Yaşamın gidişatı ya bir kadın engeline takılıyor ya da bir kadın yüzünden hayatınızda her şey değişiyor. Bu kadının karşınıza çıkması yaşamınızda bir milat dönemi yaratacak. Kadınla karşılaşmadan önceki hayatınız ve kadınla karşılaştıktan sonraki hayatınız gibi. Yaşamınızda bu kadınla karşılaşma öyle bir dönüm noktası olacak ki bir anda her şey değişecek.

Falınızın tam ortasındaki siyahlık ve karartı içinizin karardığına işaret eder. Bu karanlığın ortasında bir çukur. Bir şey içinizde ukde kalmış. Geçmişte bazı acılar yaşamış ve yaraları iyileştirmeden bazı meselelerin üzerini kapatmışsınız. Gerçekleşmeyen hayaller adeta iç dünyanızda bir boşluk ve yara gibi kalmış. Unutmuşsunuz fakat yine de sizde iz bırakmış. Kalbinizin tam ortasında tıpkı bir delik gibi duruyor. Yine de her şeyi kabul etmiş ve yolunuza devam etmişsiniz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.