top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda sol üst kısımda çizgiler halinde yükselen merdivenler belirmiş. Bunlar sizin yaşam yolculuğunuzdaki yükselme potansiyelinizi temsil ediyorlar. Yaşam size öyle fırsatlar sunacak ki bunları kabul ederseniz kademe kademe yükseleceksiniz. Fakat bu merdivenler aynı zamanda önünüze çıkan engelleri temsil ederler. Her engeli aşmanızda bir kademe yükselecek ve sonunda arzu ettiğiniz zirveye çıkacaksınız.

Falınızın ortasında çizgilerin hemen yanında bir kadın. Çizgiler adeta bu kadına çarpar gibi kesilmiş. Yaşamın gidişatı ya bir kadın engeline takılıyor ya da bir kadın yüzünden hayatınızda her şey değişiyor. Bu kadının karşınıza çıkması yaşamınızda bir milat dönemi yaratacak. Kadınla karşılaşmadan önceki hayatınız ve kadınla karşılaştıktan sonraki hayatınız gibi. Yaşamınızda bu kadınla karşılaşma öyle bir dönüm noktası olacak ki bir anda her şey değişecek.

Falınızın tam ortasındaki siyahlık ve karartı içinizin karardığına işaret eder. Bu karanlığın ortasında bir çukur. Bir şey içinizde ukde kalmış. Geçmişte bazı acılar yaşamış ve yaraları iyileştirmeden bazı meselelerin üzerini kapatmışsınız. Gerçekleşmeyen hayaller adeta iç dünyanızda bir boşluk ve yara gibi kalmış. Unutmuşsunuz fakat yine de sizde iz bırakmış. Kalbinizin tam ortasında tıpkı bir delik gibi duruyor. Yine de her şeyi kabul etmiş ve yolunuza devam etmişsiniz.

Yorumlar:

bottom of page