Kahve falınız:

Falınızın merkezinde sola doğru kayan bir kütle var. Bu kütle tüm ağırlığıyla sola doğru kayıp gider gibi resmedilmiş. Aslında onun temsil ettiği şey yaşamınızdan çıkacak ve size ağırlık yapan tüm dertler ve sorunlar. Bazı şeyleri zamana bırakmayı öğrenmelisiniz, bu sorunlar yaşamınızdan çıkmaya başlamış ve hiçbir şey yapmasanız da ortadan kalkacaklar.

Falınızda infiniti şeklinde bir çatı belirmiş çatının altı resmen sınırlarla çizilmiş gibi. Burası yaşadığınız haneyi ve aynı hanede yaşayan insanları temsil ediyor. Orada bir şeyler oluyor. Hanede bir yılan, bu sizi rahatsız eden kişileri ya da sorunları temsil eder. Siz adeta dışarı çıkmak ister gibisiniz ama çıkamıyorsunuz. Çünkü dışarısı uçurum ve içeriden daha kötü. Yaşanan sıkıntılar her ne olursa olsun bu sorunlarla bir süre daha yaşamaya ve onların çözümü için savaşmaya devam etmekten başka çareniz yok. Çünkü bu sorunlardan kaçacağınız yer sizin için daha güvenli bir yer değil.

Orada bir E harfi adeta ters dönmüş. İsminin baş harfi E olan biri ya da isminin içinde belirgin bir E harfi olan biriyle aranızın bozulması ya da işlerin ters dönmesi olasılığı oldukça yüksek. Bu kişi size adeta sırtını dönmüş. Ya sizi dinlemiyor ya da çekip gidiyor. Siz ona arkasından bakıyorsunuz ama o size bakmıyor. Bu sembol bir ilişki içinse ayrılık sembolü olabilir. Eğer değilse biriyle fikir ayrılığı ya da yolların ayrılması ihtimali var. Siz bir çatının altında içeridesiniz, o ise dışarıda. Bunun ne anlama geldiğini yalnızca siz bilebilirsiniz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.