top of page

Kahve falınız:

30.png

Falınızın merkezinde sola doğru kayan bir kütle var. Bu kütle tüm ağırlığıyla sola doğru kayıp gider gibi resmedilmiş. Aslında onun temsil ettiği şey yaşamınızdan çıkacak ve size ağırlık yapan tüm dertler ve sorunlar. Bazı şeyleri zamana bırakmayı öğrenmelisiniz, bu sorunlar yaşamınızdan çıkmaya başlamış ve hiçbir şey yapmasanız da ortadan kalkacaklar.

Falınızda infiniti şeklinde bir çatı belirmiş çatının altı resmen sınırlarla çizilmiş gibi. Burası yaşadığınız haneyi ve aynı hanede yaşayan insanları temsil ediyor. Orada bir şeyler oluyor. Hanede bir yılan, bu sizi rahatsız eden kişileri ya da sorunları temsil eder. Siz adeta dışarı çıkmak ister gibisiniz ama çıkamıyorsunuz. Çünkü dışarısı uçurum ve içeriden daha kötü. Yaşanan sıkıntılar her ne olursa olsun bu sorunlarla bir süre daha yaşamaya ve onların çözümü için savaşmaya devam etmekten başka çareniz yok. Çünkü bu sorunlardan kaçacağınız yer sizin için daha güvenli bir yer değil.

Orada bir E harfi adeta ters dönmüş. İsminin baş harfi E olan biri ya da isminin içinde belirgin bir E harfi olan biriyle aranızın bozulması ya da işlerin ters dönmesi olasılığı oldukça yüksek. Bu kişi size adeta sırtını dönmüş. Ya sizi dinlemiyor ya da çekip gidiyor. Siz ona arkasından bakıyorsunuz ama o size bakmıyor. Bu sembol bir ilişki içinse ayrılık sembolü olabilir. Eğer değilse biriyle fikir ayrılığı ya da yolların ayrılması ihtimali var. Siz bir çatının altında içeridesiniz, o ise dışarıda. Bunun ne anlama geldiğini yalnızca siz bilebilirsiniz.

Yorumlar:

bottom of page