top of page

Kahve falınız:

30.png

Biri uzun diğeri kısa resmedilmiş iki insan figürü yüz yüze vermişler, aralarında bir boşluk var. Uzun yoldan gelenle kısa yoldan gelen iki kişi (büyük ihtimalle iki rakip ya da iki düşman) bir sahada karşılaşıyorlar, tüm kozlarını paylaşıyorlar. Ortada bir şey var. Her ikisi de aynı ödülü arzu ediyor. Fakat ödül yalnızca galip gelenin olacak. Ödülü alan yoluna gidecek, diğeri arkasını dönüp gidecek.

Falın merkezinde bir kabartı, bu kabartının içinde yan dönmüş hafif belirgin bir V harfi. Bu V harfi ya birinin baş harfi ya da sizin içinizi kabartan bir sorunun baş harfi. Kabartılar yükselip alçalan dağlar gibi duruyor. Duygularınız bir kabarıyor, bir sakinleşiyor. Bir hüzünlüsünüz bir normal. Fakat yine de idare edip gidiyorsunuz. Bir şeyleri artık kabul edip geçmişe set çekme vaktiniz gelmiş.

Falın üstünde fincanın dış çemberine yakın yerde kara bulutlar çizilmiş. Adeta üzerinizde kara bulutlar dolaşıyor. Bir uğursuzluk var. Bir şeyler yolunda gitmiyor. İki kişinin çatışması yaşamı zorlaştırıyor, ilerlemeyi imkansız hale getiriyor. Ortada duran şeyi her ikisi de istiyor paylaşmayı kabul etmiyorlar. Söz konusu şey eğer bir pazarlıksa ne biri bir adım geri atıyor ne de diğeri bir adım ileri. Her ikisi de inatlaşıyor. Bu yüzden tüm yollar tıkanmış, hiçbir şey ilerlemiyor.

Yorumlar:

bottom of page