top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam merkezinde beyaz renkle oluşmaya başlamış bir çember var. Fakat çemberin tamamlanmasına uzun bir süre var gibi. Bu, sizin bir şeye yeni giriştiğinizi fakat tamamlanması için hala zamana ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu çember öyle bir çizilmiş ki, adeta karanlığı yaran aydınlık gibi. Çok fazla negatif durum arasında pozitif bir durum oluşmaya başlamış. Fakat bu pozitif durumu sonuna kadar takip etmeniz ve nihayete erdirmeniz gerekiyor.

Merkezde aynı zamanda göz şeklinde ufak bir dağ ya da tepe gibi kabarmış bir kütle var. Biri ya size bakıyor ya da nazarı değmiş. Göz şekli fallarda genellikle izleniyor olmak, tüm gözlerin üzerinde olması ya da nazara gelmek şeklinde yorumlanır. Bu kişinin bakışları adeta yaşamınızın merkezinde sizi etkiliyor gibi. Belki farkındasınız ya da değilsiniz fakat bu bakışlar sizi doğrudan ya da dolaylı olarak etkilemekte.

Falın merkezini çevreleyen çok fazla karanlık, semboller ve şekiller var. Bu yaşamınızın engellerle kuşatıldığını gösteriyor. Ya da en azından siz öyle hissediyorsunuz. Kahve falında engel olarak beliren semboller bazen zihinsel boyuttaki engellerdir ve düşünceleriniz tarafından engellendiğiniz anlamına gelebilir. Sizi konfor alanınızdan çıkmaktan alıkoyan, baskılayan bir şeyler var. Fakat dikkatli baktığınızda en tepede bu karanlıktan adeta sizi çıkarmak için belirmiş ince bir yol göreceksiniz. Bir süre sonra çözüm için bir fırsat aniden ortaya çıkacak.

Yorumlar:

bottom of page