Kahve falınız:

Kahve falınızın tam merkezinde beyaz renkle oluşmaya başlamış bir çember var. Fakat çemberin tamamlanmasına uzun bir süre var gibi. Bu, sizin bir şeye yeni giriştiğinizi fakat tamamlanması için hala zamana ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu çember öyle bir çizilmiş ki, adeta karanlığı yaran aydınlık gibi. Çok fazla negatif durum arasında pozitif bir durum oluşmaya başlamış. Fakat bu pozitif durumu sonuna kadar takip etmeniz ve nihayete erdirmeniz gerekiyor.

Merkezde aynı zamanda göz şeklinde ufak bir dağ ya da tepe gibi kabarmış bir kütle var. Biri ya size bakıyor ya da nazarı değmiş. Göz şekli fallarda genellikle izleniyor olmak, tüm gözlerin üzerinde olması ya da nazara gelmek şeklinde yorumlanır. Bu kişinin bakışları adeta yaşamınızın merkezinde sizi etkiliyor gibi. Belki farkındasınız ya da değilsiniz fakat bu bakışlar sizi doğrudan ya da dolaylı olarak etkilemekte.

Falın merkezini çevreleyen çok fazla karanlık, semboller ve şekiller var. Bu yaşamınızın engellerle kuşatıldığını gösteriyor. Ya da en azından siz öyle hissediyorsunuz. Kahve falında engel olarak beliren semboller bazen zihinsel boyuttaki engellerdir ve düşünceleriniz tarafından engellendiğiniz anlamına gelebilir. Sizi konfor alanınızdan çıkmaktan alıkoyan, baskılayan bir şeyler var. Fakat dikkatli baktığınızda en tepede bu karanlıktan adeta sizi çıkarmak için belirmiş ince bir yol göreceksiniz. Bir süre sonra çözüm için bir fırsat aniden ortaya çıkacak.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.