top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda iki duvar arasında bazı semboller ve noktalar belirmiş. Bu duvarlar yaşamınızdaki tüm sınırları ya da sınırlandırıcı güçleri temsil eder. Bu duvarların arasında yaşanan her şey iç dünyanızda ya da belirli sınırlar arasında olup bitenleri simgeliyor. Bir kaos ve karmaşa var ve bu durumdan kurtulmanız yalnızca bu sınırları aşmanıza bağlı. Sizi tutan, engelleyen güçleri yenmeyi başarırsanız içinde bulunduğunuz bu durumdan kurtulacaksınız.

Falınızda birbirine bakan bir kadın ve bir erkek var. Fakat aralarında mesafe ve bu mesafe arasında resmedilmiş semboller ve noktalar. bu kadınla erkek kavuşmak istese bile aşmaları gereken mesafe ve engeller bulunmakta. aşmayı başarırlarsa kavuşacaklar, aksi taktirde ayrı kalacaklar. Erkeğin elinde kocaman bir taş. Bu onun sorumlulukları, belki de borçlarını simgeliyor. Eğer bu taşı bırakabilirse (sorumluluklarından kurtulabilirse ya da borçlarını ödeyebilirse) kadının yanına gidiyor.

Faldaki erkeğin arkasında silik bir S harfi. Bu erkekle ilgilenen isminin baş harfi S olan bir kadın var. Fakat erkek ona tam anlamıyla sırtını dönmüş. Ya onunla bir ilişki yaşanmış ve erkek onu geçmişte bırakmaya karar vermiş ya da erkek bu kadınla hiç ilgilenmemiş. S harfinin silik olması bu kadının bu erkekte fazla iz bırakmadığını gösteriyor.

Yorumlar:

bottom of page