top of page

Kahve falınız:

30.png

Falın dibinde bir çember, çemberin içi karanlık. Yukarıdan bir çizgi adeta bu karanlığı yarmaya başlamış gibi. Ayrılık çanları mı çalıyor yoksa bu yalnızca ayrılığın başlangıç noktası mı? Bu tamamen size bağlı. Eğer isterseniz sorunları çözecek, yaraları onaracaksınız. Aksi taktirde çatlak büyüyecek ve ayrılık kaçınılmaz olacak. Fakat buradaki ayrılık her zaman bir ilişkiye yönelik olmayabilir. Belki partnerlerin ayrılması ya da biriyle yolların ayrılması söz konusu. Bu ayrılığın neyi temsil ettiğini yalnızca siz biliyorsunuz.

Faldaki çember beyaz içi koyu. Beyaz her zaman hafif ve saf bir renk olarak semboller dilinde karşımıza çıkar. Beyaz çizilen çemberler bu yüzden aşılması mümkün ve kolay olan engellerimizin ve sınırlarımızın temsilcisidir. Belki de bir durumun içinde hapsolduğunuzu düşünmektesiniz. Fakat sizi hapseden şey sizi hapsedecek kadar güçlü değil. Aşılmaz dediğiniz sınırlar aşılabilirler.

Falın sağında silik bir yol, yolu bir çizgi adeta kesmiş ve kapatmış. Bu yolun silik ya da hafif belirgin olması henüz fiziksel boyutta değil yalnızca aklınızca bir düşünce olarak var olan bazı amaçlara işaret eder. Bir şeyi istiyorsunuz fakat henüz ona giden yol oluşmamış, çok erken. Bu yolu biz çizginin kesiyor olması da hala bu yoldan geçebilmeniz için ortadan kaldırmanız gereken bir engel olduğunu gösterir. Bir şey olabilir, fakat yalnızca bir engelin ortadan kalkması koşuluyla.

Yorumlar:

bottom of page