Kahve falınız:

Falın dibinde bir çember, çemberin içi karanlık. Yukarıdan bir çizgi adeta bu karanlığı yarmaya başlamış gibi. Ayrılık çanları mı çalıyor yoksa bu yalnızca ayrılığın başlangıç noktası mı? Bu tamamen size bağlı. Eğer isterseniz sorunları çözecek, yaraları onaracaksınız. Aksi taktirde çatlak büyüyecek ve ayrılık kaçınılmaz olacak. Fakat buradaki ayrılık her zaman bir ilişkiye yönelik olmayabilir. Belki partnerlerin ayrılması ya da biriyle yolların ayrılması söz konusu. Bu ayrılığın neyi temsil ettiğini yalnızca siz biliyorsunuz.

Faldaki çember beyaz içi koyu. Beyaz her zaman hafif ve saf bir renk olarak semboller dilinde karşımıza çıkar. Beyaz çizilen çemberler bu yüzden aşılması mümkün ve kolay olan engellerimizin ve sınırlarımızın temsilcisidir. Belki de bir durumun içinde hapsolduğunuzu düşünmektesiniz. Fakat sizi hapseden şey sizi hapsedecek kadar güçlü değil. Aşılmaz dediğiniz sınırlar aşılabilirler.

Falın sağında silik bir yol, yolu bir çizgi adeta kesmiş ve kapatmış. Bu yolun silik ya da hafif belirgin olması henüz fiziksel boyutta değil yalnızca aklınızca bir düşünce olarak var olan bazı amaçlara işaret eder. Bir şeyi istiyorsunuz fakat henüz ona giden yol oluşmamış, çok erken. Bu yolu biz çizginin kesiyor olması da hala bu yoldan geçebilmeniz için ortadan kaldırmanız gereken bir engel olduğunu gösterir. Bir şey olabilir, fakat yalnızca bir engelin ortadan kalkması koşuluyla.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.