Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde sanki büyük bir kütle silip süpürülmüş, o bölgeyi henüz terk etmiş gibi duruyor. Bu sembol büyük bir kurtuluşun, size ağırlık yapan bir yükü henüz salıvermiş olmanın simgesi. Bir şeyi bırakmış ve rahatlamışsınız fakat acısı hala taze. Sizde iz de bırakmış. Sanki kara bir kütle o bölgeyi terk ederken bu terk edişle birlikte yaşamınızda bembeyaz bir sayfa açmışsınız.

Tüm bunların yanı sıra bu beyazlığın kuzeyinde siyah bir sınır çizgisi ve hemen üstünde 7 yol var. Bu siyah çizgi aşılması gereken zorlu bir engeli 7 yol ise bu engelden sonra karşılaşacağınız fırsat ve seçenekleri temsil ediyor. 7 farklı yol 7 farklı seçenek anlamına gelebilir de gelmeyebilir de. Fakat, dikkatli bakarsanız tüm bu yollar sizi aynı yere, zirveye götürüyor. Bu yolların bazılar daha çok engelli, daha karanlık fakat bazıları daha geniş ve ferah. Hangi yolu seçeceğiniz size kalmış.

Beyaz bölge aynı zamanda bu büyük kurtuluş sonrasında sahip olacağınız pozitif enerjinin simgesi. Orada uçan kuşlar var. Bu kuşlar sizin yüksek hayallerinizi ve umutlarınızı simgeliyor. Kuşlar öyle resmedilmiş ki sanki aydınlıkla karanlık arasına set çekmişler. Kuşların üstü karanlık, altı beyazlık. Gece ve gündüz arasında ya da bilinçaltı ve bilinç düzeyi arasında yer alıyor gibiler. Bunun sebebi, semboller dilinde tüm bu yaşananların zihinsel boyutta olmasıdır. Hayallerinizi yüksek tutarsanız yüksek zirveleri hedefleyecek ve yükseğe doğru yola çıkacaksınız.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.