top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde sanki büyük bir kütle silip süpürülmüş, o bölgeyi henüz terk etmiş gibi duruyor. Bu sembol büyük bir kurtuluşun, size ağırlık yapan bir yükü henüz salıvermiş olmanın simgesi. Bir şeyi bırakmış ve rahatlamışsınız fakat acısı hala taze. Sizde iz de bırakmış. Sanki kara bir kütle o bölgeyi terk ederken bu terk edişle birlikte yaşamınızda bembeyaz bir sayfa açmışsınız.

Tüm bunların yanı sıra bu beyazlığın kuzeyinde siyah bir sınır çizgisi ve hemen üstünde 7 yol var. Bu siyah çizgi aşılması gereken zorlu bir engeli 7 yol ise bu engelden sonra karşılaşacağınız fırsat ve seçenekleri temsil ediyor. 7 farklı yol 7 farklı seçenek anlamına gelebilir de gelmeyebilir de. Fakat, dikkatli bakarsanız tüm bu yollar sizi aynı yere, zirveye götürüyor. Bu yolların bazılar daha çok engelli, daha karanlık fakat bazıları daha geniş ve ferah. Hangi yolu seçeceğiniz size kalmış.

Beyaz bölge aynı zamanda bu büyük kurtuluş sonrasında sahip olacağınız pozitif enerjinin simgesi. Orada uçan kuşlar var. Bu kuşlar sizin yüksek hayallerinizi ve umutlarınızı simgeliyor. Kuşlar öyle resmedilmiş ki sanki aydınlıkla karanlık arasına set çekmişler. Kuşların üstü karanlık, altı beyazlık. Gece ve gündüz arasında ya da bilinçaltı ve bilinç düzeyi arasında yer alıyor gibiler. Bunun sebebi, semboller dilinde tüm bu yaşananların zihinsel boyutta olmasıdır. Hayallerinizi yüksek tutarsanız yüksek zirveleri hedefleyecek ve yükseğe doğru yola çıkacaksınız.

Yorumlar:

bottom of page