Kahve falınız:

Kahve falınızın dibi zifiri karanlık. Bu düşüncelerinizi net olmaması ve kafanızda hala bazı soru işaretleri olduğunun göstergesidir. Yaşamda hangi yöne doğru ilerleyeceğinizi henüz siz bile bilmiyorsunuz. Aslında ne istediğinizi biliyorsunuz fakat neyi nasıl yapacağınızı tam kestiremiyorsunuz. Hala görülemeyen, bilinmeyen bir sürü şey var. Bazı durumların biraz daha netlik kazanması gerekiyor.

Bu zifiri karanlığın hemen üstünde kuzeyde küçücük bir ev fakat evin üstünde bu evin büyüklüğünün kat kat üstünde kara dumanlar var. Küçük ev semboller dilinde küçük bir ailenin, yeni evli bir çiftin ya da maddi geliri yüksek olmayan bir yaşam tarzının simgesidir. Büyük bir ihtimalle bu ev sizin haneniz. Fakat üzerinizde kara dumanlar var. Kara dumanların evden büyük olması hanede yaşanan sorunların büyüklüğünü gösterir. Sorunlar kapasitenizi zorlayacak derecede. Belki de ödenmesi imkansız bir borcun altında bu hane ezilmekte ya da içeriden dışarıya yansıtılan sorunlarla boğuşulmakta.

Falınızda merkezden uzaklarda fincanın dışına yakın bir yerde bir çember çizilmeye başlamış fakat tamamlanmamış. Çember oldukça uzun bir şekilde çizilmiş. Bu, sizin uzun bir süredir üzerinde uğraştığınız fakat tamamına erdiremediğiniz bir şeyin simgesi. Çok yol almışsınız, bu kesinlikle yeni başladığınız bir şey değil. Hatta çemberin başında çemberin delip geçtiği karanlık bir bölge var. Başlangıçta zorluklar atlatmış tüm engellere göğüs germişsiniz. Yine de çember tamamlanmamış. Eğer bu çemberi tamamlamayı başarırsanız sizin için büyük bir ödül var.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.