top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın dibi zifiri karanlık. Bu düşüncelerinizi net olmaması ve kafanızda hala bazı soru işaretleri olduğunun göstergesidir. Yaşamda hangi yöne doğru ilerleyeceğinizi henüz siz bile bilmiyorsunuz. Aslında ne istediğinizi biliyorsunuz fakat neyi nasıl yapacağınızı tam kestiremiyorsunuz. Hala görülemeyen, bilinmeyen bir sürü şey var. Bazı durumların biraz daha netlik kazanması gerekiyor.

Bu zifiri karanlığın hemen üstünde kuzeyde küçücük bir ev fakat evin üstünde bu evin büyüklüğünün kat kat üstünde kara dumanlar var. Küçük ev semboller dilinde küçük bir ailenin, yeni evli bir çiftin ya da maddi geliri yüksek olmayan bir yaşam tarzının simgesidir. Büyük bir ihtimalle bu ev sizin haneniz. Fakat üzerinizde kara dumanlar var. Kara dumanların evden büyük olması hanede yaşanan sorunların büyüklüğünü gösterir. Sorunlar kapasitenizi zorlayacak derecede. Belki de ödenmesi imkansız bir borcun altında bu hane ezilmekte ya da içeriden dışarıya yansıtılan sorunlarla boğuşulmakta.

Falınızda merkezden uzaklarda fincanın dışına yakın bir yerde bir çember çizilmeye başlamış fakat tamamlanmamış. Çember oldukça uzun bir şekilde çizilmiş. Bu, sizin uzun bir süredir üzerinde uğraştığınız fakat tamamına erdiremediğiniz bir şeyin simgesi. Çok yol almışsınız, bu kesinlikle yeni başladığınız bir şey değil. Hatta çemberin başında çemberin delip geçtiği karanlık bir bölge var. Başlangıçta zorluklar atlatmış tüm engellere göğüs germişsiniz. Yine de çember tamamlanmamış. Eğer bu çemberi tamamlamayı başarırsanız sizin için büyük bir ödül var.

Yorumlar:

bottom of page