Kahve falınız:

Kahve falınızın dibinde bir bölümü beyaz geri kalanı siyah tamamlanmış bir çember bulunmakta. Onun çevresini saran bir karartı ve yine onu da saran karanlık şekiller ve semboller bulunuyor. Bu adeta çember içinde çemberde hapsolmuş hissettiğinize işarettir. Sanki kapana kısılmış ve bir çıkış yolu bulamıyor gibisiniz. Sizin tarafınızdan yapılacak bir şeyler olsa da dış faktörler oldukça etkili ve sizi bu durumsa sıkışıp kalmaya mahkum ediyorlar.

Falınızdaki çemberi çevreleyen bu karanlık aynı zamanda üzerinizde bir ağırlık olduğunun işareti. Neye elinizi atmak isteseniz bir türlü başlayamıyor, kendinizde başlama gücü ve cesaretini bulamıyorsunuz. Bu yüzden tekrar yerinize oturuyor ve hiç başlamamayı tercih ediyorsunuz. Bu durum sürekli tekrar ettiği için sizi bir noktada kilitliyor. Yaşamda bir türlü ilerleyemiyorsunuz.

Her ne kadar olumsuz bir durum içine hapsolmuş gibi görünseniz de falınıza dikkatle baktığınızda sizi içinde bulunduğunuz karanlıktan çıkaran yolların da var olduğunu görürsünüz. Fakat bu yolların hepsi çıkış yolu mu? Hayır. Bazılarının ucu açık diğerleri adeta bir çizgi tarafından bıçak gibi kesilmiş. Bu yollar yarım bırakacağınız işleri ve çıkış yol gibi görülen çıkmaz sokakları temsil ediyorlar. Size çıkış yolu gibi sunulan fırsat görünümlü her teklife araştırmadan düşünmeden asla atlamayın. Size bir şey sunup daha sonra yarı yolda bırakacak insanlar var.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.