top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın dibinde bir bölümü beyaz geri kalanı siyah tamamlanmış bir çember bulunmakta. Onun çevresini saran bir karartı ve yine onu da saran karanlık şekiller ve semboller bulunuyor. Bu adeta çember içinde çemberde hapsolmuş hissettiğinize işarettir. Sanki kapana kısılmış ve bir çıkış yolu bulamıyor gibisiniz. Sizin tarafınızdan yapılacak bir şeyler olsa da dış faktörler oldukça etkili ve sizi bu durumsa sıkışıp kalmaya mahkum ediyorlar.

Falınızdaki çemberi çevreleyen bu karanlık aynı zamanda üzerinizde bir ağırlık olduğunun işareti. Neye elinizi atmak isteseniz bir türlü başlayamıyor, kendinizde başlama gücü ve cesaretini bulamıyorsunuz. Bu yüzden tekrar yerinize oturuyor ve hiç başlamamayı tercih ediyorsunuz. Bu durum sürekli tekrar ettiği için sizi bir noktada kilitliyor. Yaşamda bir türlü ilerleyemiyorsunuz.

Her ne kadar olumsuz bir durum içine hapsolmuş gibi görünseniz de falınıza dikkatle baktığınızda sizi içinde bulunduğunuz karanlıktan çıkaran yolların da var olduğunu görürsünüz. Fakat bu yolların hepsi çıkış yolu mu? Hayır. Bazılarının ucu açık diğerleri adeta bir çizgi tarafından bıçak gibi kesilmiş. Bu yollar yarım bırakacağınız işleri ve çıkış yol gibi görülen çıkmaz sokakları temsil ediyorlar. Size çıkış yolu gibi sunulan fırsat görünümlü her teklife araştırmadan düşünmeden asla atlamayın. Size bir şey sunup daha sonra yarı yolda bırakacak insanlar var.

Yorumlar:

bottom of page