top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezi adeta silip süpürülmüş, çok büyük bir kütle oradan kayıp gitmiş gibi duruyor. Bu büyük bir dertten ya da yükten henüz kurtulmuş ve rahatlamış olduğunuz anlamına geliyor. Bir şey geçmiş ve gitmiş fakat sizde iz bırakmış. Sizden bir şeyler götürürken kaderde bembeyaz bir sayfa açmanıza yol açmış.

Falınızda belirmiş bir kadın var. Sanki yaşamınızda kapanan ve açılan bir sayfanın tam ortasında aniden hayatınızda belirmiş. Sizin için bu kadınla karşılaşmadan öncesi ve sonrası olmak üzere yaşam adeta iki evreye ayrılmış. Kadının arkası bembeyaz önünde lekeler ve karartılar var. Bu kadınla tanışmak belki yaşamınızda büyük ölçüde değişime yol açacak fakat onunla tanıştıktan sonra sorunlar da olacak.

Falınızda merkezin uzağında fincanın dışlarına doğru bir çember çizilmeye başlamış fakat tamamlanmamış. Sanki bu çember tamamlanmak için çizilmeye başlamış fakat faldaki kadın öyle bir yerde duruyor ki çemberin tamamlanmasını engellemiş. Bu kadınla tanıştıktan sonra bazı işlerinizin yarım kalacağı ya da bir işinizin bir kadının engeline takılacağı ve nihayete ermeyeceği anlamına gelir.

Yorumlar:

bottom of page