Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde güneyde belirmiş kara bir yarımay ile kuzeyde belirmiş beyaz bir yarım ay adeta birbirlerine bakıyor gibiler. Sanki iki zıt kutup aynı mekanda buluşmuş birbiriyle kozlarını paylaşıyorlar. Aralarındaki koyu renki alan ise tam anlamıyla bir belirsizlik ve çok fazla düşünceyi temsil ediyor. Bu sembol yaşamınızda zıt faktörlerin bir arada bulunması ve bu faktörleri aynı ortamda birbirine uydurmanız gerektiği anlamına gelir. Bu zıtlarla sadece iki seçeneğiniz var: onları çatıştırmak, ya da zıtları birbirine uydurarak harmoni oluşturmak. Seçim size kalmış.

Siyah-beyaz iki yarım ayın aynı noktada belirmesi aynı zamanda bireysel farklılıklar ya da zıtlıkların aynı noktada buluşarak bir ahenk oluşturmasına işarettir. Falınızda görünüşe bakılırsa bir kargaşa ya da kaos yok. Belli ki tüm zıtlıklara rağmen düzen bozulmuyor. Bireysel farklılıklar ya da farklı yeteneklere sahip insanlar bazen birlikte çalışarak çok güzel projeler oluşturabilirler. Birinin sahip olduğu yetenek başkasının zaafı olabilir. Bu durum aslında çok büyük bir avantaja dönüştürülebilir.

Falınızla ilgili bir başka ayrıntı da falın yalnızca merkezinin ve kuzey istikametin dolu olması. Diğer alanlar adeta boşluk. Ya sadece kuzey-güney arası yolculuk yaptığınız tek düze bir yaşam tarzı içerisinde hapsolmuşsunuz ya da sadece 2 şeyle meşgulsünüz ve yaşamın diğer alanlarını göremiyorsunuz bile. Aklınızda hep o iki şey. Belki de zihniniz yalnızca ev-iş arasında kalmış, asosyal bir insan olabilirsiniz. Ev-iş dışında herhangi aktivite yok.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.