top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde güneyde belirmiş kara bir yarımay ile kuzeyde belirmiş beyaz bir yarım ay adeta birbirlerine bakıyor gibiler. Sanki iki zıt kutup aynı mekanda buluşmuş birbiriyle kozlarını paylaşıyorlar. Aralarındaki koyu renki alan ise tam anlamıyla bir belirsizlik ve çok fazla düşünceyi temsil ediyor. Bu sembol yaşamınızda zıt faktörlerin bir arada bulunması ve bu faktörleri aynı ortamda birbirine uydurmanız gerektiği anlamına gelir. Bu zıtlarla sadece iki seçeneğiniz var: onları çatıştırmak, ya da zıtları birbirine uydurarak harmoni oluşturmak. Seçim size kalmış.

Siyah-beyaz iki yarım ayın aynı noktada belirmesi aynı zamanda bireysel farklılıklar ya da zıtlıkların aynı noktada buluşarak bir ahenk oluşturmasına işarettir. Falınızda görünüşe bakılırsa bir kargaşa ya da kaos yok. Belli ki tüm zıtlıklara rağmen düzen bozulmuyor. Bireysel farklılıklar ya da farklı yeteneklere sahip insanlar bazen birlikte çalışarak çok güzel projeler oluşturabilirler. Birinin sahip olduğu yetenek başkasının zaafı olabilir. Bu durum aslında çok büyük bir avantaja dönüştürülebilir.

Falınızla ilgili bir başka ayrıntı da falın yalnızca merkezinin ve kuzey istikametin dolu olması. Diğer alanlar adeta boşluk. Ya sadece kuzey-güney arası yolculuk yaptığınız tek düze bir yaşam tarzı içerisinde hapsolmuşsunuz ya da sadece 2 şeyle meşgulsünüz ve yaşamın diğer alanlarını göremiyorsunuz bile. Aklınızda hep o iki şey. Belki de zihniniz yalnızca ev-iş arasında kalmış, asosyal bir insan olabilirsiniz. Ev-iş dışında herhangi aktivite yok.

Yorumlar:

bottom of page