top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezi çok karanlık ve adeta kabartılar ve küçük bir dağ belirmiş. Bu sizin bazı konularda karamsar kaldığınızı ve içinizin kabardığını gösterir. Hala netlik kazanmayan bazı durumlar var. Hangi yöne doğru hareket edeceğinizden tam olarak emin değilsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmadan bir karar vermeyin.

Falın kuzeyinde bir V harfi ve yanında havalanan bir uçak. V harfi öyle bir yerde durmuş ki sanki bir olayın öncesi ve sonrası arasında. Semboller dilinde V ve Y harfleri birbirine sırt dönme ya da ayrılık işareti olarak karşımıza çıkarlar. Sanki bir ayrılık ya da vedalaşma sonrası bir uçak yolculuğu var. Ya da geçici bir küslük veya biriyle bozuşma. Bunun sonrasında bir yerden uzaklaşma. V harfine dikkatle bakın, harfin her bir dalının aslında birbirine sırt dönmüş insan suretlerinden oluştuğunu göreceksiniz. Bu belki de sizin için bir fikir ayrılığı ya da aynı istikamette ilerleyen kişilerin farklı istikamete gitmeye karar vermeleri anlamına gelir. Bu olaydan hemen sonrası bir uçak yolculuğu yapılabilir.

Uçağın kalktığı noktadan itibaren ince çizgiler sanki bir çember çizmeye başlamış gibi devam ediyor. Semboller dilinde bu yeni bir döngünün başlaması anlamına gelir. Fakat çember tamamlanmıyor. Çemberin ilerisinde ne olduğu, hangi semboller tarafından kesildiği ve nerede bittiği belirsiz. Bu da başlamış olduğunuz bir sürecin bazı engellere takılma olasılığının altını çizer fakat bu süreci tamamlayıp tamamlamamak tamamen size kalmış. Çünkü hiçbir kahve falı size kesin ve net bir gelecek sunmayacaktır. Gelecek yalnızca vereceğiniz kararlar doğrultusunda şekillenir.

Yorumlar:

bottom of page