Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezi çok karanlık ve adeta kabartılar ve küçük bir dağ belirmiş. Bu sizin bazı konularda karamsar kaldığınızı ve içinizin kabardığını gösterir. Hala netlik kazanmayan bazı durumlar var. Hangi yöne doğru hareket edeceğinizden tam olarak emin değilsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmadan bir karar vermeyin.

Falın kuzeyinde bir V harfi ve yanında havalanan bir uçak. V harfi öyle bir yerde durmuş ki sanki bir olayın öncesi ve sonrası arasında. Semboller dilinde V ve Y harfleri birbirine sırt dönme ya da ayrılık işareti olarak karşımıza çıkarlar. Sanki bir ayrılık ya da vedalaşma sonrası bir uçak yolculuğu var. Ya da geçici bir küslük veya biriyle bozuşma. Bunun sonrasında bir yerden uzaklaşma. V harfine dikkatle bakın, harfin her bir dalının aslında birbirine sırt dönmüş insan suretlerinden oluştuğunu göreceksiniz. Bu belki de sizin için bir fikir ayrılığı ya da aynı istikamette ilerleyen kişilerin farklı istikamete gitmeye karar vermeleri anlamına gelir. Bu olaydan hemen sonrası bir uçak yolculuğu yapılabilir.

Uçağın kalktığı noktadan itibaren ince çizgiler sanki bir çember çizmeye başlamış gibi devam ediyor. Semboller dilinde bu yeni bir döngünün başlaması anlamına gelir. Fakat çember tamamlanmıyor. Çemberin ilerisinde ne olduğu, hangi semboller tarafından kesildiği ve nerede bittiği belirsiz. Bu da başlamış olduğunuz bir sürecin bazı engellere takılma olasılığının altını çizer fakat bu süreci tamamlayıp tamamlamamak tamamen size kalmış. Çünkü hiçbir kahve falı size kesin ve net bir gelecek sunmayacaktır. Gelecek yalnızca vereceğiniz kararlar doğrultusunda şekillenir.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.