top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir karartı ve içinde girdap var. Bu sizin bir duruma istemsiz de olsanız çekildiğiniz anlamına geliyor. Tıpkı bir akıntıya kapılmış gibi kaçınılmaz sona doğru sürükleniyorsunuz. Kendinizi bu gidişata bırakmaktan başka bir çareniz yok. İzin verin, ne olacaksa olsun, daha sonra kendinizi toparlayın.

Girdabın içinden adeta karanlığı deler gibi çıkan bir yol var. Bu sizin çıkış yolunuzu temsil ediyor. Fakat yol şimdilik kapalı. Çıkış yolunuz bir engelden dolayı şimdilik size hizmet etmiyor. Fakat yine de yol sizin için orada duruyor. Engel kalktıktan sonra çıkış yolundan gidebilirsiniz. Yolun sağı ve solu karanlık. Bu çıkış yolunu kullanmak adeta karanlığın içinden geçmek gibi.

Falın merkezinin kuzeyinde beyaz yolun sağında adeta kaos ve karmaşa, solunda ise düzen var. Sol taraf o kadar muazzam belirmiş ki, sanki üst üste taşlar özenle dizilmiş. Sağ taraf ise adeta düzensizlik ve kaos. Öyle bir yaşam içerisine girmişsiniz ki düzen ve düzensizlik arasında bir ikilemdesiniz. Bu iki yaşamdan birini seçme zorunda kalacaksınız.

Yorumlar:

bottom of page