top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde zifiri karanlık ve bu merkezi soldan sarmaya çalışan bir yarımay bulunuyor. Ay ile merkez arasında incecik bir çizgi var, sanki birbirlerine tam yapışık değiller. Bu sembol sizin bazı konularda karanlıkta kaldığınızı ve bir şeylerin netlik kazanmadığını gösterir. Semboller dilinde güneş daima aydınlığın ve netliğin sembolü ay ise karanlığın ve bilinmezlerin sembolüdür. Ay yaşamınızın merkezine öyle bir yapışmış ki sanki bir şeyler kafanızı kemiriyor ama bir türlü cevap bulamıyorsunuz.

Falınız aynı zamanda asimetrik bir duruşa sahip. Tüm ağırlık ve karanlık sol tarafa çökmüş. Bu dengesiz ve düzensiz bir yaşamın sembolüdür. Bir şeylere o kadar yoğunlaşıyorsunuz ki yaşamın diğer yönlerini adeta ihmal etmişsiniz. Bütün enerji tek tarafta fakat enerji yine de aydınlığa değil karanlığa yoğunlaşmış. Biraz daha pozitif düşünmeye ihtiyacınız var.

Falınızın kuzey tarafında karmakarışık şekiller ve insan figürleri görünüyor. Kuzeyde bir şehirde ya da üst kat komşuda bazı durumlar yaşanıyor. Yakında bir haber alabilirsiniz. Bu şekiller aynı zamanda sanki dar bir alana hapsolmuş olmayı gösteriyor. Sağ tarafta bir duvar, sol tarafta uçurum. Hangi yöne gitmek isteseniz şimdilik bir çıkış yolu yok gibi.

Yorumlar:

bottom of page