top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda kafa kafaya vermiş iki erkek var. Bu erkekler öyle resmedilmiş ki tüm hatlar keskin ve sert. Ortada bir çatışma ya da anlaşmazlık var. Her ikisi de aynı şeyin peşinde fakat yalnızca biri sahip olacak. Her ikisi de aynı hacme ve kütleye sahip bu erkeklerin kazanma şansı eşit. Biri diğerinden daha güçlü ya da avantajlı değil. Hangisi en güzel hamleyi yaparsa o başarılı olacak.Bu erkeklerin kafasından ve falın diğer bölgelerinden çok sayıda yollar çıkıyor. Erkekler bu çatışma sonrasında uzun yola gidecekler ya da her ikisi de yoldan gelmiş.

Falın her yerinde yollar var. Bu yollar sizin yaşamdaki seçeneklerinizi ya da yolculuklarınızı temsil ediyor. Yolların bazıları açık bazıları kapalı. Açık yollar şansınızın açık olmasını kapalı yollar ise başarısız olma ihtimaliniz yüksek lan her şeyi temsil edebilir. Bu yolların bazıları tek başınıza yapacaklarınızı gösteriyor, bazıları ise çatal yollar ve ayrılık simgesi yol ayrımı semboller.

Falınızın merkezi zifiri karanlık ve 2 parçaya bölünmüş. bu şu anda 2 meseleyle uğraştığınızı ve bu meselelerin sizde karamsarlık ortaya çıkardığını gösterir. Ortada tamamlanmış bir çember yok. Eğer olsaydı bir işi tamamlamak üzere olduğunuz anlamı çıkardı. Fakat falınızın merkezi adeta bölük pörçük. Bir şeye başlamış ama ya sonunu getirememişsiniz ya da hangi parçayı nereye koyacağınızı bilmiyorsunuz bocalamaktasınız.

Yorumlar:

bottom of page