Kahve falınız:

Kahve falınızda kafa kafaya vermiş iki erkek var. Bu erkekler öyle resmedilmiş ki tüm hatlar keskin ve sert. Ortada bir çatışma ya da anlaşmazlık var. Her ikisi de aynı şeyin peşinde fakat yalnızca biri sahip olacak. Her ikisi de aynı hacme ve kütleye sahip bu erkeklerin kazanma şansı eşit. Biri diğerinden daha güçlü ya da avantajlı değil. Hangisi en güzel hamleyi yaparsa o başarılı olacak.Bu erkeklerin kafasından ve falın diğer bölgelerinden çok sayıda yollar çıkıyor. Erkekler bu çatışma sonrasında uzun yola gidecekler ya da her ikisi de yoldan gelmiş.

Falın her yerinde yollar var. Bu yollar sizin yaşamdaki seçeneklerinizi ya da yolculuklarınızı temsil ediyor. Yolların bazıları açık bazıları kapalı. Açık yollar şansınızın açık olmasını kapalı yollar ise başarısız olma ihtimaliniz yüksek lan her şeyi temsil edebilir. Bu yolların bazıları tek başınıza yapacaklarınızı gösteriyor, bazıları ise çatal yollar ve ayrılık simgesi yol ayrımı semboller.

Falınızın merkezi zifiri karanlık ve 2 parçaya bölünmüş. bu şu anda 2 meseleyle uğraştığınızı ve bu meselelerin sizde karamsarlık ortaya çıkardığını gösterir. Ortada tamamlanmış bir çember yok. Eğer olsaydı bir işi tamamlamak üzere olduğunuz anlamı çıkardı. Fakat falınızın merkezi adeta bölük pörçük. Bir şeye başlamış ama ya sonunu getirememişsiniz ya da hangi parçayı nereye koyacağınızı bilmiyorsunuz bocalamaktasınız.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.