top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın gibi çok karanlık. Adeta karanlığa hapsolmuş ve negatif düşüncelerin esiri olmuşsunuz. Bu da yetmiyormuş gibi bu karanlık diğer sembollerle bir katman şeklinde kuşatılmış. Bu sizin içinde bulunduğunuz kurban zihniyetine ya da kendinizi engellerle kuşatılmış hissetmenize işaret eder. Hangi yöne baksanız çıkışı göremiyorsunuz. Biraz bekleyin çıkış kapısı kendiliğinden açılacak.

Falınızın kuzeyinde sanki V şeklinde iki kalın yol birbirinden ayrılır gibi duruyor. Bu yollardan biri kuzey batıya diğeri kuzey doğuya gidiyor. Falda ya bir ayrılık var ya da bir yolun sonunda biriyle vedalaşma. Fakat semboller dilindeki ayrılık fikir ayrılıkları ya da farklı yönlerde hareket etme konusunda uzlaşma alameti de olabilir. Bir ortalık varsa bozulması ya da farklı projelerin yapılması kararı çıkabilir.

Falınız aynı zamanda asimetrik bir görünüme sahip. Bir taraf karanlık diğer taraf aydınlık. Tüm karanlık enerji tek tarafa, batıya yoğunlaşmış. Ya batı yönünden gelen negatif enerji ya da sorunlar var ya da yaşamınız yalnızca bir alana yoğunlaşmış ve diğer alanları ihmal etmektesiniz. Bu falda dengesiz bir yaşam tarzı ve doldurulması gereken ok fazla boşluk var. Bir şeyleri çok abartırken başka şeyleri ihmal ediyorsunuz.

Yorumlar:

bottom of page