top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde koyu renkli bir kütle var. Bu kütle adeta çuval gibi yere yığılmış, şimdilik bir kenara bırakılmış gibi duruyor. Bazı sorunlar ya da içinizi daraltan bir şeyler sanki şimdilik askıya alınmış ya da gündemden düşmüş. Ya da en azından şu sıralarda bu sorunlarla uğraşmıyor ya da dert etmiyorsunuz fakat yine de sorunların tam olarak çözülmediğinin ve bir gün tekrar karşınıza çıkacağının farkındasınız. Yalnızca onları yaşamınızın merkezine koymayı reddetmişsiniz.

Yine merkez bölgede tüm bu karanlık sembollerin arasında tıpkı doğan bir güneş gibi beliren bir aydınlık var. Sanki yeni ve pozitif bir şey yaşamınıza doğmak istiyor. Fakat bu güneş adeta karanlık bir çember tarafından kuşatılmış. Aydınlık doğmak istese de karanlık ona izin vermiyor. Güzel bir şeyler olacak fakat bazı güçler tarafından engelleniyor ve bu sizin moralinizi bozuyor.

Falın merkezinden uzaklaşıp fincanın dışlarına doğru çıkıldığında ince bir çizgi sanki bir çember ve döngü oluşturmaya başlamış fakat adeta bazı yerleri silinmiş bazı yerleri bırakılmış gibi duruyor. Siz bir şeyi yaptıkça biri yıkmış. Çemberin bazı bölgeleri silik de dursa bir yere kadar çember olduğu anlaşılmakta. Sanki yaşamınızda bir şey oluşturmak için uğraşmış fakat engellenmiş daha sonrasında uğraşmayı bırakmışsınız.

Yorumlar:

bottom of page