top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde sanki kocaman bir kütle silip süpürülmüş aşağı doğru kayıp gitmiş gibi duruyor. Sanki bir şey yaşamınızdan kayıp gitmiş onun gidişini engelleyememişsiniz. Bir yolcu güney istikametine gitmiş ya da bir şey elinizden düşmüş bu sizde iz bırakmış. Avucunuzdan kayıp giden şey her ne ise artık size ait olmadığını biliyor ve bunu derinden hissediyorsunuz.

Falınızın merkezinden akıp giden bu kocaman kitle aynı zamanda kaybedip hala boşluğunu dolduramadığınız bir şeyi de temsil edebilir. Bu sembol, birini kaybetmek anlamına gelebileceği gibi büyük miktarda para kaybı işareti de olabilir. Kaybettiğiniz şey sanki yaşamınızda bir boşluk açmış ve o boşluğu hala dolduramamışsınız. Bu boşluğu doldurmanız için zamana ihtiyacınız olabilir.

Merkezden biraz yukarı baktığınızda kuzey doğu istikametinde çizilmiş ince ince çizgiler ve onun üzerine oturtulmuş silik bir ev sembolü bulunuyor. Bu çizgiler kuzeye gitmenizi ya da yükselmenizi engelleyen her şeyin temsilcisi olabilir. Yukarılarda, yükseklerde ya da kuzeyde kavuşmayı arzu ettiğiniz bir şey var ama ona ulaşmanız için aşılması gereken engeller de var.

Yorumlar:

bottom of page