top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam merkezinde kusursuz çizilmiş bir göz bulunuyor. Biri ya sürekli sizi izliyor ya da aklı fikri sizde. Bu sembol genellikle gizli bir hayrana sahip olmak, izlenmek ya da sürekli bakış altında bulunmak anlamına gelse de bazen bir hemcinsinizin sizi takıntı haline getirmesinin işareti de olabilir. Biri sürekli sizinle uğraşıyor ya da kafayı sizinle bozmuş. Bu bakışlar iyi bakışlar değil size gönderdiği enerji nazar ya da negatif enerji de olabilir. Size zarar verme ya da sizinle ilgili kötü düşünceleri olan bir kişiyi de temsil edebilir.

Bu göz sembolünün kuzey batısına doğru sanki silik bir yol çizilmiş bu yol sizi bir yere götürüyor. Fakat o kadar silik ki var olup olmadığı belli bile değil. Bu yaşamınızda değişimin gelecekte olacağını fakat henüz şartların oluşmadığını gösterir. Bir şey gelecek ve sizi bulunduğunuz yerden alıp götürecek. Ya bir yolculuk yapacaksınız ya da içinde bulunduğunuz negatif durumdan uzaklaşacaksınız. Fakat şimdi değil, biraz beklemelisiniz.

Falınızın bir tarafı karanlık bir tarafı aydınlık. Yaşamınızın bir yönü günlük güneşlik her şey yolunda ama bir tarafta da üzerinizde kara bulutlar dolanmakta. Bir türlü çözemediğiniz bir sorun var ve aklınız bulanmış. Kafanızda çok fazla soru işareti bulunuyor. Hangi yöne gideceğinizi ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Daha doğrusu neyi nasıl yapacağınız konusunda bir netlik yok.

Yorumlar:

bottom of page