Kahve falınız:

Kahve falınızın tam merkezinde kusursuz çizilmiş bir göz bulunuyor. Biri ya sürekli sizi izliyor ya da aklı fikri sizde. Bu sembol genellikle gizli bir hayrana sahip olmak, izlenmek ya da sürekli bakış altında bulunmak anlamına gelse de bazen bir hemcinsinizin sizi takıntı haline getirmesinin işareti de olabilir. Biri sürekli sizinle uğraşıyor ya da kafayı sizinle bozmuş. Bu bakışlar iyi bakışlar değil size gönderdiği enerji nazar ya da negatif enerji de olabilir. Size zarar verme ya da sizinle ilgili kötü düşünceleri olan bir kişiyi de temsil edebilir.

Bu göz sembolünün kuzey batısına doğru sanki silik bir yol çizilmiş bu yol sizi bir yere götürüyor. Fakat o kadar silik ki var olup olmadığı belli bile değil. Bu yaşamınızda değişimin gelecekte olacağını fakat henüz şartların oluşmadığını gösterir. Bir şey gelecek ve sizi bulunduğunuz yerden alıp götürecek. Ya bir yolculuk yapacaksınız ya da içinde bulunduğunuz negatif durumdan uzaklaşacaksınız. Fakat şimdi değil, biraz beklemelisiniz.

Falınızın bir tarafı karanlık bir tarafı aydınlık. Yaşamınızın bir yönü günlük güneşlik her şey yolunda ama bir tarafta da üzerinizde kara bulutlar dolanmakta. Bir türlü çözemediğiniz bir sorun var ve aklınız bulanmış. Kafanızda çok fazla soru işareti bulunuyor. Hangi yöne gideceğinizi ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Daha doğrusu neyi nasıl yapacağınız konusunda bir netlik yok.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.