top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezi karanlık. Bu karanlık negatif düşüncelerin ve karamsar duyguların işareti. Fakat şimdilik dertleri bir kenara atmaya başlamışsınız. Tüm bu karanlığın içinde tıpkı doğan bir güneş gibi beyaz bir kitle belirmiş. Fakat onu da kara bir gök kuşağı gibi çevreleyen negatif enerji görünüyor. Adeta içinizde bir güneş doğmaya çalışıyor fakat negatif güçler bu doğuşu engelliyor.

Tüm bu karartının çok yukarısında adeta birbirine kavuşamayan yarım yamalak çizilmiş köprüler var. Bu köprüler başlangıcı yapılan fakat sonuca ulaştırılmayan işlerin ya da kavuşamayan aşıkların simgesi olabilir. Belki de bir yolculuk yapmayı çok istiyorsunuz, gurbetten sılaya gidiş vakti fakat hala bir şeyler eksik yolculuk olmuyor ya da şimdilik mümkün değil.

Kahvenizin merkezi egonuzu ve benliğinizi temsil ediyor.Merkezle köprüler arasındaki beyaz boşluk ise bir uzaklık ya da çok fazla zamana ihtiyaç olunduğuna işaret. Belki bir şeyi çok istiyorsunuz fakat arzularınız hala ulaşamayacağınız kadar yükseklerde yer almakta. Ya çok çalışmaya, ya çok fazla engeli aşmaya ya da çok zamana ihtiyacınız var. Falınızda görülen her şey elde etme potansiyeline sahip olduğunu şeylerin simgesi. Yani bir gün amacınıza ulaşacaksınız ama o gün bugün değil.

Yorumlar:

bottom of page