top of page

Kahve falınız:

30.png

Falınızın merkezi karanlık fakat karanlığa vuran ışık var. İçten içe bir konuda karamsar düşünüyorsunuz fakat yine de bir umut ışığı var. Falınız adeta aşağıya güney yönüne akar gibi. Sizi korkutan şey ya güneye gidiş ya da mevki kaybı. Semboller dili ve kahve fallarında kuzey yönü daima yükselme güney ise alçalma sembolüdür. Sanki bazı güçler tarafından aşağıya çekiliyorsunuz ve bu sizi huzursuz ediyor.

Falınızda bu güneye gidişten dolayı kopan bağlantılar ve parçalar var. Fakat tüm gücünüzde bu kopuşları engellemeye çalışıyorsunuz. Biriyle ayrılık var gibi. Bu ayrılık bazen aşk ve ilişkilerde ayrılık olabileceği gibi bazen ortaklığın bozulması ya da aynı istikamete ilerleyen kişilerin yön değiştirmesi de olabilir. Birbirinden ayrılan iki parçanın arasında siyah beyaz tonlarında bir merdiven inşa edilmiş. Sanki bir şeyler ayrılmaya çalıştıkça siz onları birleştirmek için uğraşıyorsunuz.

Yine falın merkezine dikkatle bakarsanız karanlığa vuran ışıkta bir göz şekli görürsünüz. Aşağıya akan yollar sanki bu gözden süzülen göz yaşları gibi resmedilmiş. Her yol dağılıyor farklı yönlere savruluyor gibi. bu falda hüzün ve gözyaşı var. Sanki bu ayrılışlar ve dağılmalar sizden de bir parça alıp götürüyor ve içinizi acıtıyor. Sizi huzursuz ve mutsuz eden bir şey var. Bir ailede ya da şirkette ayrılık veya dağılma olabilir ve bu durum sizi üzüyor.

Yorumlar:

bottom of page