Kahve falınız:

Falınızın merkezi karanlık fakat karanlığa vuran ışık var. İçten içe bir konuda karamsar düşünüyorsunuz fakat yine de bir umut ışığı var. Falınız adeta aşağıya güney yönüne akar gibi. Sizi korkutan şey ya güneye gidiş ya da mevki kaybı. Semboller dili ve kahve fallarında kuzey yönü daima yükselme güney ise alçalma sembolüdür. Sanki bazı güçler tarafından aşağıya çekiliyorsunuz ve bu sizi huzursuz ediyor.

Falınızda bu güneye gidişten dolayı kopan bağlantılar ve parçalar var. Fakat tüm gücünüzde bu kopuşları engellemeye çalışıyorsunuz. Biriyle ayrılık var gibi. Bu ayrılık bazen aşk ve ilişkilerde ayrılık olabileceği gibi bazen ortaklığın bozulması ya da aynı istikamete ilerleyen kişilerin yön değiştirmesi de olabilir. Birbirinden ayrılan iki parçanın arasında siyah beyaz tonlarında bir merdiven inşa edilmiş. Sanki bir şeyler ayrılmaya çalıştıkça siz onları birleştirmek için uğraşıyorsunuz.

Yine falın merkezine dikkatle bakarsanız karanlığa vuran ışıkta bir göz şekli görürsünüz. Aşağıya akan yollar sanki bu gözden süzülen göz yaşları gibi resmedilmiş. Her yol dağılıyor farklı yönlere savruluyor gibi. bu falda hüzün ve gözyaşı var. Sanki bu ayrılışlar ve dağılmalar sizden de bir parça alıp götürüyor ve içinizi acıtıyor. Sizi huzursuz ve mutsuz eden bir şey var. Bir ailede ya da şirkette ayrılık veya dağılma olabilir ve bu durum sizi üzüyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.