top of page

Kahve falınız:

30.png

Bembeyaz bir kahve fincanı içerisinde çok belirgin bir yin-yang şekli kahve falınızın ortasında belirmiş. Kadın ve erkeğin uyumunun simgesi olan yin-yang sembolü genellikle aşk ve ilikilere dair güzel haberlerin işareti olsa da bazen bu uyum iş ve ortaklıklar için söz konusu olabilir. Bu sembol falınızda o kadar muazzam ortaya çıkmış ki tıpkı bir girdaba benziyor. Kendinizi akışkan bir durumun içine doğru ilerlerken bulacaksınız ve asla karşı koyamayacaksınız. Ya karşı cinsten biri tarafından aşırı derecede çekiliyor ve ona doğru sürükleniyorsunuz ya da bu yalnızca karşı koyamadığınız bir ortaklık.

Falınız o kadar beyaz ve berrak ki bu yin-yang işareti tam olarak merkeze oturmuş, diğer yerler sadece boşluk ve beyazlık. Üç beş ufak sembol dışında. Sanki yaşananlar hayatınızın merkezinde ve odak noktasında. Başka bir şey yapamaz ve düşünemez olmuşsunuz. Sabah kalktığınızda da akşam yattığınızda da aklınızda hep aynı düşünceler. Yaşamın diğer alanları adeta beklemeye alınmış.

Tüm bu yaşananların biraz dışında dışarıya doğru ayrılan iki yol beliriyor. Bu yolların her ikisi de ucu yokluğa ve bembeyaz bir alana açılır gibi bir anda kesilmiş. Bu çatal yollar semboller dilinde genellikle ayrılık yollarıdır fakat hemen korkmayın. Güzel bir ilişkiniz varsa bu ayrılacağınız anlamına gelmeyebilir. Bu ayrılık belki farklı istikametlere yapılacak yolculuklar. Fakat yolların ucunun nereye gittiğinin belirsiz olması henüz düşüncelerin netlik kazanmadığı dolayısıyla geleceğin oluşmadığı anlamını taşır. Gelecek ve yaşamda gideceğiniz tüm yollar düşünceleriniz netlik kazandıktan sonra ortaya çıkacak.

Yorumlar:

bottom of page