Kahve falınız:

Bembeyaz bir kahve fincanı içerisinde çok belirgin bir yin-yang şekli kahve falınızın ortasında belirmiş. Kadın ve erkeğin uyumunun simgesi olan yin-yang sembolü genellikle aşk ve ilikilere dair güzel haberlerin işareti olsa da bazen bu uyum iş ve ortaklıklar için söz konusu olabilir. Bu sembol falınızda o kadar muazzam ortaya çıkmış ki tıpkı bir girdaba benziyor. Kendinizi akışkan bir durumun içine doğru ilerlerken bulacaksınız ve asla karşı koyamayacaksınız. Ya karşı cinsten biri tarafından aşırı derecede çekiliyor ve ona doğru sürükleniyorsunuz ya da bu yalnızca karşı koyamadığınız bir ortaklık.

Falınız o kadar beyaz ve berrak ki bu yin-yang işareti tam olarak merkeze oturmuş, diğer yerler sadece boşluk ve beyazlık. Üç beş ufak sembol dışında. Sanki yaşananlar hayatınızın merkezinde ve odak noktasında. Başka bir şey yapamaz ve düşünemez olmuşsunuz. Sabah kalktığınızda da akşam yattığınızda da aklınızda hep aynı düşünceler. Yaşamın diğer alanları adeta beklemeye alınmış.

Tüm bu yaşananların biraz dışında dışarıya doğru ayrılan iki yol beliriyor. Bu yolların her ikisi de ucu yokluğa ve bembeyaz bir alana açılır gibi bir anda kesilmiş. Bu çatal yollar semboller dilinde genellikle ayrılık yollarıdır fakat hemen korkmayın. Güzel bir ilişkiniz varsa bu ayrılacağınız anlamına gelmeyebilir. Bu ayrılık belki farklı istikametlere yapılacak yolculuklar. Fakat yolların ucunun nereye gittiğinin belirsiz olması henüz düşüncelerin netlik kazanmadığı dolayısıyla geleceğin oluşmadığı anlamını taşır. Gelecek ve yaşamda gideceğiniz tüm yollar düşünceleriniz netlik kazandıktan sonra ortaya çıkacak.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.