Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde dışı tek taş yüzük içi uğur böceği olan bir sembol belirmiş. Çevrede çatısı belirli evler sanki bütün evlerin ortası aynı merkeze çıkıyor. Bütün hanelerden insanlar tek bir yerde toplanıyorlar. Bu falda hayırlı bir düğün var. Sağda ve solda farklı resmedilmiş hanelerin biri kız tarafını diğeri ise erkek tarafını gösteriyor. Hepsi bir yerde birleşip bir düğünü ve birleşmeyi kutluyorlar.

Falınız aynı zamanda kuzey istikametine akar gibi desenlerle süslenmiş. Çok hayırlı ve güzel haberler var. Semboller dilinde kuzeye gidiş bazen kuzeye yapılan yolculuklara işaret etse de genellikle yükselme, terfi etme ve daha iyi bir yaşama geçişi sembolize eder. Yaşamınızda yavaş yavaş her şey değişecek ve iyiye gidiş olmaya başlayacak. Her gününüz bir diğerinden daha iyi olacak.

Tüm bunların yanı sıra falınızda güzel desenler, uğur böceği, yüzük ve yonca yapraklarına benzer semboller var. Burada sanki bir sanat ya da sanat eseri oluşturulmaya çalışılıyor gibi. Sanki biri farklı parçaları birleştirerek ortaya bir eser ya da proje çıkarmaya çalışıyor. Semboller aleminde bu her ne kadar elle uğraşarak yapılan işleri temsil etse de bazen bir müzik projesi ya da klavyeyle çalışılmış tüm projeleri de temsil edebilir. Harika bir fikriniz varsa bu fikri hemen gerçeğe dönüştürün. Çünkü mükemmel bir eser ortaya çıkarma potansiyeliniz var.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.