top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde dışı tek taş yüzük içi uğur böceği olan bir sembol belirmiş. Çevrede çatısı belirli evler sanki bütün evlerin ortası aynı merkeze çıkıyor. Bütün hanelerden insanlar tek bir yerde toplanıyorlar. Bu falda hayırlı bir düğün var. Sağda ve solda farklı resmedilmiş hanelerin biri kız tarafını diğeri ise erkek tarafını gösteriyor. Hepsi bir yerde birleşip bir düğünü ve birleşmeyi kutluyorlar.

Falınız aynı zamanda kuzey istikametine akar gibi desenlerle süslenmiş. Çok hayırlı ve güzel haberler var. Semboller dilinde kuzeye gidiş bazen kuzeye yapılan yolculuklara işaret etse de genellikle yükselme, terfi etme ve daha iyi bir yaşama geçişi sembolize eder. Yaşamınızda yavaş yavaş her şey değişecek ve iyiye gidiş olmaya başlayacak. Her gününüz bir diğerinden daha iyi olacak.

Tüm bunların yanı sıra falınızda güzel desenler, uğur böceği, yüzük ve yonca yapraklarına benzer semboller var. Burada sanki bir sanat ya da sanat eseri oluşturulmaya çalışılıyor gibi. Sanki biri farklı parçaları birleştirerek ortaya bir eser ya da proje çıkarmaya çalışıyor. Semboller aleminde bu her ne kadar elle uğraşarak yapılan işleri temsil etse de bazen bir müzik projesi ya da klavyeyle çalışılmış tüm projeleri de temsil edebilir. Harika bir fikriniz varsa bu fikri hemen gerçeğe dönüştürün. Çünkü mükemmel bir eser ortaya çıkarma potansiyeliniz var.

Yorumlar:

bottom of page