Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde kalın bir duvar, bir tarafında bir kadın diğer tarafında bir erkek. Sanki aynı evde fakat farklı odalarda yaşıyorlar bir türlü iletişim kuramıyorlar. Her ikisi de farklı yöne gitmek istiyor. Bu çift ya sürekli boşanmaktan bahsediyor ya da her ikisi de farklı istikamete gitmek istiyor. Küçücük siyah bir kürenin içine hapsolmuşlar. Kurtarılmaya ya da yardıma ihtiyaçları var gibi duruyorlar. Üzerlerinde kara bulutlar dolaşıyor durumları bir türlü düzelmiyor.

Onları çevreleyen kürenin dışında karanlık desenler var. Sanki çember içinde çembere hapsolmuşlar. Bir engeli aşsalar bile başka bir engelle karşılaşacaklar. Çok fazla dedikodu ve onları karanlık bir yerde tutan çok fazla baskı var. İki odalı bir evden biri onlara çok baskı yapıyor sürekli onları izliyor. Sanki bu çift evlenmiş olsa bile aileleri hala evlerinin içinde yaşıyor ya da yaşıyormuş gibi her şeye müdahale ediyor.

Her ne kadar merkezdeki duvar bir ayrılık sembolü olsa da fallar alemindeki duvar daima boşanma ya da bir ilişkinin sona ermesi anlamına gelmez. Bu duvar bazen çiftler arasında ayrılık ya da fikir uyuşmazlığı bazen ortaklar arasında ayrılık veya fikir uyuşmazlıkları hatta kardeşler arasındaki muhalefete işaret edebilir. Bir türlü ortak fikirde buluşamayan birileri ya aynı evde yaşıyor ya da aynı mekanda çalışıyor. Onların bu hemfikir olamama durumu adeta yaşamın merkezine yerleşmiş ve her şey kilitlenmiş.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.