top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda kocaman bir kütle sağa doğru hareket ediyor. Sizin için dertler bir yana kayıyor, doğuya yapılacak bir yolculukla birlikte çok büyük bir sorun ortadan kalkıyor. Fakat bu sorunun çözümü sizin rahatlamanıza yol açsa da sizden çok büyük bir şey götürecek. Bir şey almak istiyorsanız bir şeyi de vermek zorunda bırakılacaksınız. Bir pazarlığın sonunda size sunulanın karşılığında büyük bir ödeme yapmanız olasılığı da var.

Karanlığın kayıp gitmesiyle birlikte sol tarafta yarım ay şeklinde bir umut ışığı doğmuş. Bu sorunu çözmek yaşamınızda bir milat sayılacak. Adeta bir kapı kapanacak ve yenisi açılacak. Bir olayın oluşu başka bir olayın oluşuna vesile olacak ve kendinizi bambaşka bir yerde bambaşka bir gerçeklikte bulacaksınız. Kaderin size tam olarak ne getirdiği çok belli değil, yaşayıp göreceksiniz.

Falınızın sağ tarafında kocaman dikdörtgen şeklinde bir sembol var. Kayıp giden kütleyle birlikte gidenlerin arasında o da var. Vazgeçeceğiniz şeylerden bir tanesi sizin için gerçekten büyük ve önemli bir şey. Fakat yine de onu da bırakacaksınız. Böylelikle yükünüzü hafifletmiş olacak ve yaşamda daha hızlı yol alacaksınız. Giden kütlede üzgün bir erkek suratı var. Bir erkek üzülerek gidiyor.

Yorumlar:

bottom of page