top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda büyük bir kütle fincanı terk eder gibi sağa doğru yola çıkmış. Bu kütle vazgeçtiklerinizin, bıraktıklarınızın ve sizi terk eden her şeyin temsilcisi olabilir. Belki doğuya yolculuk yapan ve sizi terk eden bir partner, kaybettiğiniz bir iş ya da fırsat hatta bir daha geri dönüp bakmadığınız geçmişiniz. Fakat bu ayrışma her ne kadar üzücü olsa da yaşamda ilerlemeniz için gerekli ve sizi rahatlatıyor.

Siyah kütlenin ayrılırken açtığı yer ise bembeyaz ve tertemiz. Yaşam adeta sizden bir şeyi alırken onun yerine yepyeni ve bembeyaz bir sayfa açmanıza izin veriyor. Artık yeniyi kucaklamaya hazırsınız fakat bunu yapabilmek için eskiyle vedalaşmanız gerektiğinin de farkındasınız. Bu tıpkı yeninin hayatınıza girişi için yer açmaya benziyor. Bir şeyin gelmesi için bir şeyin gitmesi şart.

Falınızda sanki negatif enerjilerin hepsi doğu yönünde öpe atılırken batı size fırsat sunuyor. Beliren ışık batı yönünden belirmiş. ayrıca sol tarafta çok minik de olsa bir merdiven adeta tırmanmanızı istermiş gibi size sunulmuş. Batıdan çağırılıyor olabilirsiniz. Fakat merdiven çok küçük. Bu küçük bir fırsat anlamına gelmez, sizin bu fırsatı çok büyük görmediğiniz anlamına geliyor. Merdivenin ucunun çıktığı yer boşluk ve adeta gökyüzüne tırmanıyor gibi. Bu sembol aslında size çatısız gelir sunacak bir fırsatı temsil edebileceği gibi geleceğin henüz belirsiz olduğuna ve sizin vereceğiniz kararlar doğrultusunda şekilleneceğine de işaret edebilir. size yükselmeniz için batıdan bir merdiven sunuluyor fakat bu yükseleceğiniz anlamına gelmiyor. Her şey size kalmış.

Yorumlar:

bottom of page