Kahve falınız:

Kahve falınızda büyük bir kütle fincanı terk eder gibi sağa doğru yola çıkmış. Bu kütle vazgeçtiklerinizin, bıraktıklarınızın ve sizi terk eden her şeyin temsilcisi olabilir. Belki doğuya yolculuk yapan ve sizi terk eden bir partner, kaybettiğiniz bir iş ya da fırsat hatta bir daha geri dönüp bakmadığınız geçmişiniz. Fakat bu ayrışma her ne kadar üzücü olsa da yaşamda ilerlemeniz için gerekli ve sizi rahatlatıyor.

Siyah kütlenin ayrılırken açtığı yer ise bembeyaz ve tertemiz. Yaşam adeta sizden bir şeyi alırken onun yerine yepyeni ve bembeyaz bir sayfa açmanıza izin veriyor. Artık yeniyi kucaklamaya hazırsınız fakat bunu yapabilmek için eskiyle vedalaşmanız gerektiğinin de farkındasınız. Bu tıpkı yeninin hayatınıza girişi için yer açmaya benziyor. Bir şeyin gelmesi için bir şeyin gitmesi şart.

Falınızda sanki negatif enerjilerin hepsi doğu yönünde öpe atılırken batı size fırsat sunuyor. Beliren ışık batı yönünden belirmiş. ayrıca sol tarafta çok minik de olsa bir merdiven adeta tırmanmanızı istermiş gibi size sunulmuş. Batıdan çağırılıyor olabilirsiniz. Fakat merdiven çok küçük. Bu küçük bir fırsat anlamına gelmez, sizin bu fırsatı çok büyük görmediğiniz anlamına geliyor. Merdivenin ucunun çıktığı yer boşluk ve adeta gökyüzüne tırmanıyor gibi. Bu sembol aslında size çatısız gelir sunacak bir fırsatı temsil edebileceği gibi geleceğin henüz belirsiz olduğuna ve sizin vereceğiniz kararlar doğrultusunda şekilleneceğine de işaret edebilir. size yükselmeniz için batıdan bir merdiven sunuluyor fakat bu yükseleceğiniz anlamına gelmiyor. Her şey size kalmış.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.