top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda çok fazla karanlık var. Karanlık adeta yaşamınızın merkezine oturmuş. Bu hayatınızın karamsarlık tarafından kilitlendiğini ve ilerlemenin durduğunu gösterir. Öyle bir durumdasınız ki dönüp dolaşıp aynı yere varıyorsunuz. bir türlü içinde bulunduğunuz çıkmazı terk edemiyorsunuz. Belki de tek ihtiyacınız olan farklı bir bakış açısı ya da olaylara biraz daha pozitif yaklaşmak.

Falınızın merkezinde oval bir çember onun dışında da başka çemberler. Adeta çember içinde çembere hapsolmuşsunuz. Biri ya da bir şeyler sizi bir noktada hapsediyor. Hangi yöne bakarsanız bakın bir çıkış yolu bulamıyorsunuz. Ortadaki karanlık aynı zamanda bir göze benziyor. Biri sanki sizi izliyor ya da her hareketinizi denetliyor. Sanki tüm bu çemberlerin dışında daha geniş bir halka da kara bir kilit tarafından kilitlenmiş. Yaşamınız kendinizin dışında başkaları tarafından etkileniyor ve hareketleriniz sınırlandırılıyor.

Fakat tüm bu karanlığın dışına çıkan ve sizi karanlıktan kurtaran sağ tarafta 2 yol var. Ya doğudan çağrılıyorsunuz ya da doğu istikametinden bir yardım geliyor. Bu iki yolun arasında tıpkı bir merdivene benzeyen çizgiler çizilmiş. Sanki bir engeli aştıktan sonra kurtuluşa varacaksınız gibi. Karanlığın sağında aynı zamanda beyaz alanda bir kalp şekli belirmiş. Sizi seven karşı cinsten biri sizin kurtarıcınız olabilir.

Yorumlar:

bottom of page