Kahve falınız:

Kahve falınızda çok fazla karanlık var. Karanlık adeta yaşamınızın merkezine oturmuş. Bu hayatınızın karamsarlık tarafından kilitlendiğini ve ilerlemenin durduğunu gösterir. Öyle bir durumdasınız ki dönüp dolaşıp aynı yere varıyorsunuz. bir türlü içinde bulunduğunuz çıkmazı terk edemiyorsunuz. Belki de tek ihtiyacınız olan farklı bir bakış açısı ya da olaylara biraz daha pozitif yaklaşmak.

Falınızın merkezinde oval bir çember onun dışında da başka çemberler. Adeta çember içinde çembere hapsolmuşsunuz. Biri ya da bir şeyler sizi bir noktada hapsediyor. Hangi yöne bakarsanız bakın bir çıkış yolu bulamıyorsunuz. Ortadaki karanlık aynı zamanda bir göze benziyor. Biri sanki sizi izliyor ya da her hareketinizi denetliyor. Sanki tüm bu çemberlerin dışında daha geniş bir halka da kara bir kilit tarafından kilitlenmiş. Yaşamınız kendinizin dışında başkaları tarafından etkileniyor ve hareketleriniz sınırlandırılıyor.

Fakat tüm bu karanlığın dışına çıkan ve sizi karanlıktan kurtaran sağ tarafta 2 yol var. Ya doğudan çağrılıyorsunuz ya da doğu istikametinden bir yardım geliyor. Bu iki yolun arasında tıpkı bir merdivene benzeyen çizgiler çizilmiş. Sanki bir engeli aştıktan sonra kurtuluşa varacaksınız gibi. Karanlığın sağında aynı zamanda beyaz alanda bir kalp şekli belirmiş. Sizi seven karşı cinsten biri sizin kurtarıcınız olabilir.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.