top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezi karanlık, içeride birbirinden ayrı 2 kalp kabarmış. Kalplerin arasında bir çizgi. Sanki bu kalpler bir çemberin içinde karanlığa hapsolmuş duruyorlar. Çevreleri ise karanlık ve dağınık desenlerden oluşan bir başka çemberle çevrelenmiş. Bu sembol aşk yaşamında ve gönül işlerinde bazı sorunların yaşandığı ve bir çıkmaz sokağa girildiğinin işaretidir. Sanki çok fazla engel tarafından kuşatılmış ve bir türlü sorunları çözemiyorsunuz.

Falınızda aynı zamanda çok sayıda yol belirmiş fakat bu yollar dağınık bir şekilde farklı istikametlere yönelmekte. Hatta bazıları düz değil bir istikamete giderken sanki aniden yön değiştirmiş. Bu sizin fikirlerinizin dağınıklığına işaret eder. Tam bir şeyin peşinde koşuyorken bir anda fikir değiştirip başka bir hedefe doğru koşmaya başlıyorsunuz bu yüzden sürekli yönünüzü değiştiriyorsunuz.

Kuzeyde önce birleşen sonra ayrılan iki beyaz yol var. Çok ilginç de olsa bu yollar birbirine o kadar benziyorlar ki sanki biri diğerinin aynadan yansımış hali. Adeta ikiz gibiler. Bu sembol zıtların uyumunun ya da birbiriyle çok iyi tamamlanan bileşenlerin işaretidir. Bu sembol aşk yaşamında uyumlu kişilere işaret edebileceği gibi beraber iyi çalışan partnerlere de işaret edebilir. Fakat sembolde birleşme olduğu gibi birleşmenin ardından bir ayrılık teması var. Aşk hayatında bu ayrılık ya da birbirinden farklı şehirlere seyahat etme anlamına gelebilir. Partnerler için fikir ayrılığı sembolü olabilir.

Yorumlar:

bottom of page