Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezi karanlık, içeride birbirinden ayrı 2 kalp kabarmış. Kalplerin arasında bir çizgi. Sanki bu kalpler bir çemberin içinde karanlığa hapsolmuş duruyorlar. Çevreleri ise karanlık ve dağınık desenlerden oluşan bir başka çemberle çevrelenmiş. Bu sembol aşk yaşamında ve gönül işlerinde bazı sorunların yaşandığı ve bir çıkmaz sokağa girildiğinin işaretidir. Sanki çok fazla engel tarafından kuşatılmış ve bir türlü sorunları çözemiyorsunuz.

Falınızda aynı zamanda çok sayıda yol belirmiş fakat bu yollar dağınık bir şekilde farklı istikametlere yönelmekte. Hatta bazıları düz değil bir istikamete giderken sanki aniden yön değiştirmiş. Bu sizin fikirlerinizin dağınıklığına işaret eder. Tam bir şeyin peşinde koşuyorken bir anda fikir değiştirip başka bir hedefe doğru koşmaya başlıyorsunuz bu yüzden sürekli yönünüzü değiştiriyorsunuz.

Kuzeyde önce birleşen sonra ayrılan iki beyaz yol var. Çok ilginç de olsa bu yollar birbirine o kadar benziyorlar ki sanki biri diğerinin aynadan yansımış hali. Adeta ikiz gibiler. Bu sembol zıtların uyumunun ya da birbiriyle çok iyi tamamlanan bileşenlerin işaretidir. Bu sembol aşk yaşamında uyumlu kişilere işaret edebileceği gibi beraber iyi çalışan partnerlere de işaret edebilir. Fakat sembolde birleşme olduğu gibi birleşmenin ardından bir ayrılık teması var. Aşk hayatında bu ayrılık ya da birbirinden farklı şehirlere seyahat etme anlamına gelebilir. Partnerler için fikir ayrılığı sembolü olabilir.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.