Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezi zifiri karanlık ve yukarı doğru sanki alev almış bir ateş gibi yükselen alevler. Yaşamınızın merkezinde yaşanan hala sıcaklığını koruyan bir durum var. Sanki ortalık o kadar kızışmış ki herkes olayların merkezinde istemeden de olsa kendini buluvermiş. Bir hanede, iş yerinde ya da bir mekanda o kadar hararetli şeyler yaşanıyor ki kendinizi olayların uzağında tutmanız imkansız.

Tüm bu yaşananlarla birlikte birbirinden ayrılan kuzeye doğru akıp giden yollar var. Kahve falında ve semboller dilinde bu yollar ya kuzeye gidişi ya da yükselişi temsil ediyorlar. Fakat bu yükseliş çok meşakkatli ve hararetli oluyor ve hiç de kolay olmuyor. Yollar birbirinden ayrılmak istercesine yön değiştirmeye çalışıyor. Bu bireyler arasındaki fikir ayrılıkları ya da birbirinden uzak durmaya çalışan kişileri temsil eder. Yaşamınızda hararetli bir şeyler var ve kimse kimseye güvenmiyor, herkes birbirine mesafeli duruyor.

Tüm bu merkezin dışında uzaklarda fincanın dışına doğru bir çember çizilmeye başlamış fakat kuzeyde 2 sembol adeta bu çemberi bloke eder gibi tamamlanmasını engellemiş. Bu çember döngüsel tamamlanış simgesidir, onu bloke eden 2 sembol ise ya 2 kişinin ya da 2 farklı olayın bu tamamlanışın önüne geçeceğinin işareti. 2 kişi yüzünden ya da yaşanan 2 farklı olaydan dolayı bir iş tamamına ermiyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.