top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezi zifiri karanlık ve yukarı doğru sanki alev almış bir ateş gibi yükselen alevler. Yaşamınızın merkezinde yaşanan hala sıcaklığını koruyan bir durum var. Sanki ortalık o kadar kızışmış ki herkes olayların merkezinde istemeden de olsa kendini buluvermiş. Bir hanede, iş yerinde ya da bir mekanda o kadar hararetli şeyler yaşanıyor ki kendinizi olayların uzağında tutmanız imkansız.

Tüm bu yaşananlarla birlikte birbirinden ayrılan kuzeye doğru akıp giden yollar var. Kahve falında ve semboller dilinde bu yollar ya kuzeye gidişi ya da yükselişi temsil ediyorlar. Fakat bu yükseliş çok meşakkatli ve hararetli oluyor ve hiç de kolay olmuyor. Yollar birbirinden ayrılmak istercesine yön değiştirmeye çalışıyor. Bu bireyler arasındaki fikir ayrılıkları ya da birbirinden uzak durmaya çalışan kişileri temsil eder. Yaşamınızda hararetli bir şeyler var ve kimse kimseye güvenmiyor, herkes birbirine mesafeli duruyor.

Tüm bu merkezin dışında uzaklarda fincanın dışına doğru bir çember çizilmeye başlamış fakat kuzeyde 2 sembol adeta bu çemberi bloke eder gibi tamamlanmasını engellemiş. Bu çember döngüsel tamamlanış simgesidir, onu bloke eden 2 sembol ise ya 2 kişinin ya da 2 farklı olayın bu tamamlanışın önüne geçeceğinin işareti. 2 kişi yüzünden ya da yaşanan 2 farklı olaydan dolayı bir iş tamamına ermiyor.

Yorumlar:

bottom of page