Kahve falınız:

Falınızın merkezinde bir yumurta, onu koruyan beyaz bir çember ve o çemberleri de çevreleyen çemberler var. Bu sembol kahve falında genellikle döllenme ve hamilelik işaretidir. Bu haneye bir bebek gireceği anlamına gelebilir. Fakat semboller aleminde hamilelik bazen bir projenin hamileliği, bir icat ya da buluş, yeni akla düşen bir fikir de olabilir. Bir başka deyişle yaşamınızda yeni bir şey doğmak için şekillenme sürecine girmiş. Bu eğer bir bebek değilse sizin için yeni bir proje.

Semboller aleminde çemberler aynı zamanda kutsanmanın ve korunmanın işaretidir. Bir şeyin tam anlamıyla istikrarı sağlanmış, düzen kurulmuş ve korumaya alınmış. Bu belki bir hane, belki bir iş yeri ya da bir fikir veya proje. Dışarıdan gelecek tüm zararlara ve tehlikelere hatta düşman saldırılarına karşı tüm önlemler alınmış. Artık büyümeye ve gelişmeye hazır. Tek yapılması gereken onu beslemek ve devamlılığını sağlamak.

Falınızda aynı zamanda batıya yöneliş belirgin. Ortadaki yuvarlak içinde bulunduğu çemberlerle birlikte batı istikametine akar gibi. Bu eğer hanede bir hamile kadın varsa batıya yolculuk yapacağı anlamını doğurabilir. Ya da bir fikrinizi alıp o fikirden faydalanmak amacıyla batıya bir iş görüşmesine gidiyor olabilirsiniz. Bu falda bir şekilde batı yönüne doğru bir hareket söz konusu ve bu harekette sizin için bereket var.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.