top of page

Kahve falınız:

30.png

Falınızın merkezinde bir yumurta, onu koruyan beyaz bir çember ve o çemberleri de çevreleyen çemberler var. Bu sembol kahve falında genellikle döllenme ve hamilelik işaretidir. Bu haneye bir bebek gireceği anlamına gelebilir. Fakat semboller aleminde hamilelik bazen bir projenin hamileliği, bir icat ya da buluş, yeni akla düşen bir fikir de olabilir. Bir başka deyişle yaşamınızda yeni bir şey doğmak için şekillenme sürecine girmiş. Bu eğer bir bebek değilse sizin için yeni bir proje.

Semboller aleminde çemberler aynı zamanda kutsanmanın ve korunmanın işaretidir. Bir şeyin tam anlamıyla istikrarı sağlanmış, düzen kurulmuş ve korumaya alınmış. Bu belki bir hane, belki bir iş yeri ya da bir fikir veya proje. Dışarıdan gelecek tüm zararlara ve tehlikelere hatta düşman saldırılarına karşı tüm önlemler alınmış. Artık büyümeye ve gelişmeye hazır. Tek yapılması gereken onu beslemek ve devamlılığını sağlamak.

Falınızda aynı zamanda batıya yöneliş belirgin. Ortadaki yuvarlak içinde bulunduğu çemberlerle birlikte batı istikametine akar gibi. Bu eğer hanede bir hamile kadın varsa batıya yolculuk yapacağı anlamını doğurabilir. Ya da bir fikrinizi alıp o fikirden faydalanmak amacıyla batıya bir iş görüşmesine gidiyor olabilirsiniz. Bu falda bir şekilde batı yönüne doğru bir hareket söz konusu ve bu harekette sizin için bereket var.

Yorumlar:

bottom of page