top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda merkezde bir çember yuvarlak bir şekil oluşturmuş fakat bu şekilde bir bütünsellik yok. Kahve falları ve semboller dilinde merkezdeki tüm yuvarlaklar çekirdek aile ve aile yaşamının durumu hakkında bilgi getirir. Yuvarlaktaki şekil bozukluğu ya da bir yerinin eksik olması ailede eksik olan bir şeyin ya da istikrarın sağlanamamasının işaretidir. Hanede bir sorun var, ya bir şey eksik, bir kayıp var ya da aile içinde kaos veya bir kavga belirgin. Bu durum aileye zarar veriyor.

Kuzeyde bir köprü ip kadar ince sanki biri bir ucundan diğeri diğer ucundan parçalanmış bir şeyi bir iple çekerek bir araya getirmeye çalışan biri var. Fakat ip o kadar ince ki başarılı olunması çok zor. Bu ince ip ve köprü kırılganlığın ve zayıf bağların işaretidir. Ortada çok kırılgan bir durum var, her an ipler kopabilir bağlar çok zayıf bu konuda dikkatli olmak gerekiyor.

Falda sol taraf kalabalık ve kaos sağ taraf sükunet. Yaşamınız adeta ikiye ayrılmış. Bir tarafı karmaşa diğer tarafı sakinlik. İki durum arasında bocalıyor bir o yana bir bu yana gitmeye çalışıyorsunuz fakat bir türlü dengeyi bulamamışsınız. Ortadaki incecik yol ve köprü İstanbul boğaz köprüsünü anımsatır gibi. Köprüler semboller dilinde bağlantılar ve dengeyi sembolize ederler. Sanki iki yaşam arasında bir denge kurmaya çalışıyorsunuz.

Yorumlar:

bottom of page