Kahve falınız:

Kahve falınızda merkezde bir çember yuvarlak bir şekil oluşturmuş fakat bu şekilde bir bütünsellik yok. Kahve falları ve semboller dilinde merkezdeki tüm yuvarlaklar çekirdek aile ve aile yaşamının durumu hakkında bilgi getirir. Yuvarlaktaki şekil bozukluğu ya da bir yerinin eksik olması ailede eksik olan bir şeyin ya da istikrarın sağlanamamasının işaretidir. Hanede bir sorun var, ya bir şey eksik, bir kayıp var ya da aile içinde kaos veya bir kavga belirgin. Bu durum aileye zarar veriyor.

Kuzeyde bir köprü ip kadar ince sanki biri bir ucundan diğeri diğer ucundan parçalanmış bir şeyi bir iple çekerek bir araya getirmeye çalışan biri var. Fakat ip o kadar ince ki başarılı olunması çok zor. Bu ince ip ve köprü kırılganlığın ve zayıf bağların işaretidir. Ortada çok kırılgan bir durum var, her an ipler kopabilir bağlar çok zayıf bu konuda dikkatli olmak gerekiyor.

Falda sol taraf kalabalık ve kaos sağ taraf sükunet. Yaşamınız adeta ikiye ayrılmış. Bir tarafı karmaşa diğer tarafı sakinlik. İki durum arasında bocalıyor bir o yana bir bu yana gitmeye çalışıyorsunuz fakat bir türlü dengeyi bulamamışsınız. Ortadaki incecik yol ve köprü İstanbul boğaz köprüsünü anımsatır gibi. Köprüler semboller dilinde bağlantılar ve dengeyi sembolize ederler. Sanki iki yaşam arasında bir denge kurmaya çalışıyorsunuz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.