Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezi çok karanlık ve ağır kütleler bulunuyor. İçinizde sizi baskılayan ve size ağırlık yapan bir şeyler var. Sanki bir şeyleri unutmuş gibi yapmış fakat unutmak yerine onları bir kenara bırakmışsınız. Fakat hep oradalar ve aklınıza geldikçe sizi sıkıyorlar. Falın merkezine dikkatle bakın, sanki dibi çökmüş ama onu çevreleyen bir katman var. Semboller aleminde çemberler daima tuzaklar ya da sizi kuşatan engellerin işaretidir. İçiniz sıkılmış, kendinizi kapana kısılmış hissediyorsunuz. Bir sıkıntının tam ortasında hapsolmuşsunuz.

Kuzeyde 2 adet V şeklinde boşluk, bunlar bir odaya benziyor. Odalar birbirine temas etmiyorlar. Sanki bir hanede ya da bir mekanda hiçbir ortak yönü olmayan 2 insan ya da 2 grup insan var. Bu mekanda ya ayrılık ya da gruplaşma var. Eğer söz konusu bir hane ise karı koca odaları ayırmış veya ortak yönleri olmayan fikir ayrılıklarıyla dolu bir yaşam sürüyorlar. Eğer burası bir iş yeriyse gruplaşma ve taraf tutma var, 2 farklı gruptan insan ya da iki çalışma takımı birbirine destek olmuyor sadece iş zorlaştırıyor.

Sağ tarafta kaos ve karmaşa belirtisi işaretler. Sanki M harfi şeklinde bir yılana bir hanenin aynı zamanda çatısı gibi resmedilmiş. Orası eğer bir hane değilse bir iş yeri ya da mekan. Her şey birinin himayesinde ya da kontrolü altında fakat kötü liderlik söz konusu. İyi bir yönetim yok, durum iyi idare edilmiyor dolayısıyla kaos ve karmaşa engellenemiyor. Dışarıdan gelecek yardıma ihtiyaç var aksi taktirde gidişat kötü olacak.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.