top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezi çok karanlık ve ağır kütleler bulunuyor. İçinizde sizi baskılayan ve size ağırlık yapan bir şeyler var. Sanki bir şeyleri unutmuş gibi yapmış fakat unutmak yerine onları bir kenara bırakmışsınız. Fakat hep oradalar ve aklınıza geldikçe sizi sıkıyorlar. Falın merkezine dikkatle bakın, sanki dibi çökmüş ama onu çevreleyen bir katman var. Semboller aleminde çemberler daima tuzaklar ya da sizi kuşatan engellerin işaretidir. İçiniz sıkılmış, kendinizi kapana kısılmış hissediyorsunuz. Bir sıkıntının tam ortasında hapsolmuşsunuz.

Kuzeyde 2 adet V şeklinde boşluk, bunlar bir odaya benziyor. Odalar birbirine temas etmiyorlar. Sanki bir hanede ya da bir mekanda hiçbir ortak yönü olmayan 2 insan ya da 2 grup insan var. Bu mekanda ya ayrılık ya da gruplaşma var. Eğer söz konusu bir hane ise karı koca odaları ayırmış veya ortak yönleri olmayan fikir ayrılıklarıyla dolu bir yaşam sürüyorlar. Eğer burası bir iş yeriyse gruplaşma ve taraf tutma var, 2 farklı gruptan insan ya da iki çalışma takımı birbirine destek olmuyor sadece iş zorlaştırıyor.

Sağ tarafta kaos ve karmaşa belirtisi işaretler. Sanki M harfi şeklinde bir yılana bir hanenin aynı zamanda çatısı gibi resmedilmiş. Orası eğer bir hane değilse bir iş yeri ya da mekan. Her şey birinin himayesinde ya da kontrolü altında fakat kötü liderlik söz konusu. İyi bir yönetim yok, durum iyi idare edilmiyor dolayısıyla kaos ve karmaşa engellenemiyor. Dışarıdan gelecek yardıma ihtiyaç var aksi taktirde gidişat kötü olacak.

Yorumlar:

bottom of page