Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezi zifiri karanlık, onu çevreleyen beyaz bir çember var fakat çember tamamlanmamış. Bu karamsar bir durumun sona ermesi için henüz şartların oluşmadığı anlamına gelir. Bir süre sonra içinizdeki sıkıntı geçecek ve bir soruna çözüm üreteceksiniz. Fakat karanlıkları çevreleyen tüm beyaz dış çemberler semboller dilinde beklenen umudun dışarıdan geleceğine işaret ederler. Sizi içinde bulunduğunuz durumdan biri kurtaracak.

Faldaki bu çemberin tam dışında kuzey yönünde bir erkek onun arkasında kocaman bir nokta noktanın da arkasında erkeğe dönük bir kadın. Fakat erkek önünde başka bir kadına doğru yönelmiş. Bu erkek bir kadınla ilişkisine kesin ve net bir şekilde noktayı koymuş başka bir kadına yönelmiş. Fakat erkeğin asıl planı o kadını da geçerek uzaklara gitmek. Bu erkek güvenilmez ve çabuk terk eden bir erkek. Her iki kadını da terk edecek.

Falın kuzey batısında boş bir alan var bu alanın içinde sanki ince bir çizgi çekilmiş. Semboller dilinde bu ayrılık çizgisidir. Bir hane ya da bir mekan var bu hanede ya bir ayrılık var ya da uyuşmazlık. Karı kocanın yatak odalarını ayırması mümkün olacağı gibi eğer bu bir iş yeri ise fikir ayrılığı ya da ortakların ayrılması olasılığı var. Bu mekanda birlik beraberlik yok. Çizgi kesin ve net bir şekilde çizilmiş. Onarılması gereken bir şeyler var aksi taktirde yolları ayırmak kaçınılmaz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.