top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezi zifiri karanlık, onu çevreleyen beyaz bir çember var fakat çember tamamlanmamış. Bu karamsar bir durumun sona ermesi için henüz şartların oluşmadığı anlamına gelir. Bir süre sonra içinizdeki sıkıntı geçecek ve bir soruna çözüm üreteceksiniz. Fakat karanlıkları çevreleyen tüm beyaz dış çemberler semboller dilinde beklenen umudun dışarıdan geleceğine işaret ederler. Sizi içinde bulunduğunuz durumdan biri kurtaracak.

Faldaki bu çemberin tam dışında kuzey yönünde bir erkek onun arkasında kocaman bir nokta noktanın da arkasında erkeğe dönük bir kadın. Fakat erkek önünde başka bir kadına doğru yönelmiş. Bu erkek bir kadınla ilişkisine kesin ve net bir şekilde noktayı koymuş başka bir kadına yönelmiş. Fakat erkeğin asıl planı o kadını da geçerek uzaklara gitmek. Bu erkek güvenilmez ve çabuk terk eden bir erkek. Her iki kadını da terk edecek.

Falın kuzey batısında boş bir alan var bu alanın içinde sanki ince bir çizgi çekilmiş. Semboller dilinde bu ayrılık çizgisidir. Bir hane ya da bir mekan var bu hanede ya bir ayrılık var ya da uyuşmazlık. Karı kocanın yatak odalarını ayırması mümkün olacağı gibi eğer bu bir iş yeri ise fikir ayrılığı ya da ortakların ayrılması olasılığı var. Bu mekanda birlik beraberlik yok. Çizgi kesin ve net bir şekilde çizilmiş. Onarılması gereken bir şeyler var aksi taktirde yolları ayırmak kaçınılmaz.

Yorumlar:

bottom of page