Kahve falınız:

Falınızın dibi karanlık adeta bir çamur görüntüsü. Sanki bir bataklığa hapsolmuşsunuz. Fakat tam orada bir göz var. Sizin bu sıkıntılı zamanlarında biri hiç bir şey yapmadan yardım bile uzatmadan yalnızca sizi izliyor, biri size dikkatle bakıyor. Bu karanlığın içinde hafif tepeleri ve dağları anımsatan kabartılar. Sanki bir iyi bir kötüsünüz ara sıra aklınıza geliyor içiniz sıkılıyor sonra sıkıntınız geçiyor sonra yine sıkılıyorsunuz.

Tam bu karanlık yuvarlağın kuzeyinde kareye benzeyen bir şekilde bir hane ve içinde insanlar, karma karışık semboller. Orada bir kaos ve karmaşa var. Biri diğerine bağırıyor fakat yaşanan her şey hane içinde tutulmaya çalışılıyor. Sınırlar o kadar kesin ve net çizilmiş ki sanki birileri bir şeylerin bu hane dışına çıkmasını istemiyor. Aşırı sınırlayıcı ya da koruyucu bir erkek bir hanenin adeta dış duvarı gibi çıkışı engellemekte. Diğer tarafta da bir kadın. Bu hanede özgürlük sorunu var!

Kare şeklindeki hane koyu çizilmiş orada olumsuz bir şeyler yaşanıyor sanki hane içinde kara bulutlar dolanıyor. Hlkianenin sağı bambaşka bir dünya solu bambaşka bir dünya. Bu hane öyle bir yerde duruyor ki sanki bir ikilemde ya da iki farklı dünya arasında kalmış. Eğer batıya gidilirse orada daha küçük bir dünya ve kısa vadeli planlar var. Doğu tercih edilirse daha büyük bir yer, daha büyük bir şehir veya uzun vadeli planlar. Belki de bu hanede bir karar alınmak zorunda fakat hemfikir olunamıyor. Bir çatışma var.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.