Kahve falınız:

Kahve falınızın ortasında bir yarım ay siyah şekilde çizilmiş. Yarı beyaz yarı siyah semboller. Hem olumlu hem olumsuz gelişmeler aynı anda yaşanıyor demektir bu. Bu yarım ay aynı zamanda yarım bir çembere benziyor. Sanki bir işe başlanmış fakat daha yarısına gelmeden bırakılmış çünkü başka bir işe girişilmiş. Ay güneye doğru gitmekte. Belki de güneye bir yolculuk yapılacakmış hazırlıklar yapılmış fakat iptal olmuş, güneydeki o iş olmamış.

Siyah bir kütle güneyde tıpkı bir çuval gibi atılmış. Bir şey var, bir dert, bir yük ya da size ağırlık yapan bir şey. Şimdilik onu bir kenara atmışsınız düşünmüyorsunuz. Fakat tam anlamıyla yaşamınızdan çıkarmamışsınız. Kahve falındaki tüm siyah kütleler aslında yaşamınızdan tam olarak çıkarılması gereken ve size ağırlık yapan her şeyin sembolü olabilirler. Bir şey zihninizi çok meşgul ediyor ya da bir dert var bir türlü kurtulamıyorsunuz.

Sağ tarafta A harfini anımsatan bir sembol fakat aralarda tıpkı merdiven gibi çizilmiş ince ince çizgiler. Bu sizin bir yükseliş potansiyelinizi simgeler fakat gittiğiniz yerin ya da kişinin baş harfi A. Belki Ali ya da Ahmet isminde biri ya da nihai hedefini "aşk" veya A harfiyle başlayan başka bir şey. Bunun ne olduğunu yalnızca siz biliyorsunuz. Ona doğru gitmeniz için tüm koşullar oluşmuş fakat adımları sizin atmanız ve engelleri aşmanız gerekiyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.