top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın ortasında bir yarım ay siyah şekilde çizilmiş. Yarı beyaz yarı siyah semboller. Hem olumlu hem olumsuz gelişmeler aynı anda yaşanıyor demektir bu. Bu yarım ay aynı zamanda yarım bir çembere benziyor. Sanki bir işe başlanmış fakat daha yarısına gelmeden bırakılmış çünkü başka bir işe girişilmiş. Ay güneye doğru gitmekte. Belki de güneye bir yolculuk yapılacakmış hazırlıklar yapılmış fakat iptal olmuş, güneydeki o iş olmamış.

Siyah bir kütle güneyde tıpkı bir çuval gibi atılmış. Bir şey var, bir dert, bir yük ya da size ağırlık yapan bir şey. Şimdilik onu bir kenara atmışsınız düşünmüyorsunuz. Fakat tam anlamıyla yaşamınızdan çıkarmamışsınız. Kahve falındaki tüm siyah kütleler aslında yaşamınızdan tam olarak çıkarılması gereken ve size ağırlık yapan her şeyin sembolü olabilirler. Bir şey zihninizi çok meşgul ediyor ya da bir dert var bir türlü kurtulamıyorsunuz.

Sağ tarafta A harfini anımsatan bir sembol fakat aralarda tıpkı merdiven gibi çizilmiş ince ince çizgiler. Bu sizin bir yükseliş potansiyelinizi simgeler fakat gittiğiniz yerin ya da kişinin baş harfi A. Belki Ali ya da Ahmet isminde biri ya da nihai hedefini "aşk" veya A harfiyle başlayan başka bir şey. Bunun ne olduğunu yalnızca siz biliyorsunuz. Ona doğru gitmeniz için tüm koşullar oluşmuş fakat adımları sizin atmanız ve engelleri aşmanız gerekiyor.

Yorumlar:

bottom of page